Дизайн інтер'єру магазину Americade Львів

Наша студія уже завершила ремонт і ми готові поділитися чудовим результатом роботи ☛ переходьте за посиланням, щоб переглянути фото інтер’єру магазину

Дизайн-проект магазину товарів з США «Americade»

Локація: м. Львів, Україна
Площа: 28 кв.м
Стилістика: урбаністичний


Отримуючи новий проект у роботу, дизайнери студії інтер’єру «Cult Of Design» зі Львова у першу чергу прагнуть обрати таку концепцію, яка дозволить показати усі переваги дизайну приміщення з одного боку, та з іншого – підкреслити його функціональне призначення. Сьогодні дизайнери Наталія Бойко й Володимир Мудрак захоплені складанням плану робіт для незвичайного магазину у Львові. Власники приміщення явно без розуму від Сполучених Штатів й сучасного урбаністичного стилю, тому відкривають у Львові особливий салон товарів з США.

Побажання від замовників: власники магазину пояснили, що стилістика приміщення повинна бути у міру яскравою й контрастною, щоб привертати увагу перехожих, але не відволікати від розставлених на полицях товарів. Головна вимога – оформити торговий зал в урбаністичному стилі, й за допомогою декору, меблів та підсвічування створити атмосферу справжнього американського магазину.

Інтер’єр магазину «Americade» – коли деталі створюють настрій

Торговий зал площею 28 кв.м з високими стелями – чудова локація для стилізованого інтер’єру. Архітектурні конструкції, текстурні матеріали, чіткі геометричні форми та дуже яскрава, але гармонійна колірна палітра відрізняють цей виразний інтер’єр магазину. При розробці дизайну магазину команда фахівців прагнула створити відчуття знаходження десь на вулицях Нью-Йорка або Лас-Вегаса.
Америка завжди сприймається як величезний мегаполіс, у якому змішані різні культури, традиції та стилі. Оформлення сучасного інтер’єру магазину в урбаністичному стилі дозволило відтворити саме цю живу динамічну енергетику Америки.

Ключові акценти в інтер’єрі торгового залу

Базові нейтральні відтінки служать відмінним фоном для меблів й декору всіляких кольорів. Національні кольори США – білий, червоний та синій активно використані в інтер’єрі та інтерпретують символіку країни. Ми не забули про традиційні зірочки, хмарочоси, неонові вивіски, та знайшли у проекті магазину місце для кожної унікальної деталі!
Завдяки високим стелям вийшло окремо виділити верхню зону, прикрасивши її рельєфною сіткою, дорожніми покажчиками й багаторівневим підсвічуванням. Ефекту присутності хмарочосів за вікном вдалося отримати за рахунок оригінальних малюнків й конструкцій, що виділяються за встановленими сітками.

Особлива гордість дизайнерів – стильний ексклюзивний стелаж з підсвічуванням у формі літери «А». Яскрава червона конструкція з дерева й пластика виявилася неймовірно функціональною: на полицях розмістилися товари для продажу, а на фронтальній частині стелажа були встановлені додаткові вішалки для демонстрації нової колекції.
Інші меблі у торговому залі розставлені уздовж стін. Були обрані тумби й шафи лаконічної форми. Глянцеві фасади білого кольору, прикрашені декором у вигляді зірочок, гармонійно вливаються у загальний дизайн інтер’єру магазину.
Підтримати атмосферу свободи, відкритості та творчості, притаманну Сполученим Штатам, допомогли грамотно розставлені світильники. В інтер’єрі багато елементів світла: стельові лампи Едісона на довгих підвісах, вбудовані точкові світильники, підсвічування полиць та шаф – усе це створює динаміку й додає у приміщення легкості й затишку.

Дизайнери з усією серйозністю підійшли до вибору аксесуарів, ламп, фурнітури та декору. Поєднавши усі задумані деталі, результатом роботи над проектуванням магазину «Americade» стане неймовірно позитивний урбаністичний інтер’єр з елементами в індустріальному стилі.

Незабаром на нашому сайті ми розмістимо фотографії реалізованого проекту магазину «Americade» й розповімо, які інтер’єрні рішення вдалося втілити дизайнерам і будівельникам.

Залишилися питання? Наші консультанти розкажуть про те, як замовити дизайн проект магазину, квартири або будинку, а також які ціни на послуги дизайнера.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!