Оздоблення та ремонт магазину ``Americade`` Львів

Раді представити Вашій увазі фото реалізованого проекту магазину студією Cult of Design! А за цим посиланням Ви можете подивитись з чого все починалось ☛ дизайн проект магазину.

Дизайн інтер’єру магазину «Americade» у Львові:
у власті глянцю і неону

Локація: м. Львів, Україна
Площа: 28 кв.м
Стилістика: урбаністичний інтер’єр з елементами індустріального стилю
Фото: Марія Крук


Молоде подружжя, власники невеликого магазину у Львові, мріяли перетворити свій бізнес і продавати товари з Америки в стильному креативному приміщенні, що уособлює дух і енергетику Сполучених Штатів. Замовники звернулися до дизайнерів студії дизайну і ремонту «Cult of Design» у Львові з проханням розробити проект для їх магазину в урбаністичному стилі. Побажанням клієнтів було використовувати символіку й традиційні кольори США, а також організувати на компактній площі місця для демонстрації товарів.

Наталія Бойко та Володимир Мудрак запропонували взяти за основу концепцію сучасного інтер’єру в урбаністичному дусі з невеликими елементами індустріальної стилістки. Завдяки панорамному склінню й високим стелям у приміщенні магазину «Americade» було відчуття свободи та простору, що дуже допомогло втілити у реальність незвичайні інтер’єрні рішення.

Куточок Америки у центрі Львова: як ми реалізували незвичайний проект магазину «Americade».

Строгі лінії, біло-синьо-червоні відтінки, яскраве освітлення і неонові спалахи – саме таким фахівці студії дизайну «Cult of Design» представляли майбутній інтер’єр магазину «Americade». Протягом 4-х тижнів був не тільки розроблений ексклюзивний дизайн-проект, але й реалізовані усі дизайнерські ідеї. Результатом спільної роботи дизайнерів та будівельників стало неймовірно стильне та вишукане приміщення, в якому розмістився торговий зал та примірочні.
На території магазину заслуговують на увагу усі елементи інтер’єру, починаючи від оздоблювальних матеріалів й меблів, і закінчуючи дрібними аксесуарами, фурнітурою та освітленням.

Торговий зал

При вході у магазин увагою покупців заволодіває незвичайна конструкція. Величезний червоний стелаж у вигляді літери «А» одночасно є і яскравою прикрасою залу, і функціональними меблями. На полицях стелажа зручно розміщувати одяг та взуття для продажу, а на металевих верхніх кріпленнях представлена нова колекція. Лампочки, вбудовані по периметру стелажа, не тільки привертають увагу, але й підсвічують представлений на продаж товар.
По периметру торгового залу розставлені тумби, шафи й численні полиці, на яких викладена продукція з США.

Оздоблювальні матеріали

Для оздоблення стін майстри використовували рельєфні панелі у молочних півтонах. Для підлоги була обрана темно-сіра паркетна дошка. Ми навмисне залишили свій вибір на нейтральних відтінках, щоб на тлі стін й підлоги контрастно виділити меблі та декор.

Меблі

У торговому залі встановлено досить багато меблів, практично по всьому периметру приміщення стоять столи, стелажі з полицями і тумби з висувними ящиками. Однак територія магазину все також візуально здається просторою й вільною. Такого ефекту вдалося досягти завдяки білим глянцевим фасадам та широким полицям, крізь які пробивається сонячне світло.

Аксесуари

Дизайн магазину в урбаністичному стилі складно уявити без стильних аксесуарів. В інтер’єрі багато елементів, що ототожнюють історію та традиції США. В якості основного декору були обрані зірочки, якими усіяні стіни і фасади меблів. Верхня частина стін декорована спеціальними сітками, крізь які проглядаються малюнки хмарочосів й дорожніх покажчиків. Створюється враження, що за вікнами магазину дійсно підносяться справжні хмарочоси! Одну зі стін прикрашає силует Статуї Свободи, а шторка у примірювальній кабінці нагадує американський прапор.

Освітлення

Яскраве світло у магазині – обов’язковий елемент для активних продажів. За рахунок спрямованого світла вдалося підсвітити окремі стелажі, а також створити ефект неонових спалахів!
У єдиному ансамблі виступають усі світильники – і лампочки Едісона на довгих підвісах, і трекові магнітні системи, і вбудовані точкові лампи, а також неонові вивіски. Шляхом використання різноманітного освітлення інтер’єр маленького магазину візуально здається просторіше й ширше.

На стадії розробки дизайн-проекту магазину замовники висловили побажання, щоб дизайнерський ремонт не затьмарив собою продукцію зі Сполучених Штатів, яка буде тут продаватися. Дизайн фасаду магазину повинен залучати нових клієнтів, а ось внутрішнє оздоблення приміщення повинно викликати інтерес до продукції та бажання купити красиві речі! Після завершення обробки і ремонту магазину ми бачимо, що команді дизайнерів вдалося створити стилізований оригінальний інтер’єр. При цьому простір вийшов естетично приємним, гармонійним, і відповідає суворим нормам, що пред’являються до комерційних закладів.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!