приховатипоказати

Реалізація проекту

У вас вже є повний пакет креслень і візуалізації приміщення, розроблені нашою дизайн студією Cult of Design? Тоді сміливо переходьте до реалізації проекту! Він складається з наступних етапів:

Підбір облицювальних матеріалів

На етапі оформлення підлоги, стін та стелі найважливішим є вибір якісних матеріалів, саме тому варто довіритись досвіду професіоналів у сфері ремонту, будівництва та оформлення приміщень. Наш дизайнер інтер’єру квартир запропонує вам тільки найкращі варіанти від перевірених виробників, адже справжній надійний ремонт має слугувати господареві добрий десяток років.

Вибір меблів

Щодо меблів, то тут, віддаючи перевагу вишуканості, не варто забувати про їх  ергономічність, адже сучасні меблі мають бути комфортними та якнайкраще підкреслювати ваші потреби. Ми підберемо саме такі, котрі сподобаються усім членам родини та дивуватимуть своєю функціональністю.

Співробітництво з постачальниками і виробниками

Дбаючи про відмінний результат, ми співпрацюємо тільки з кращими постачальниками та виробниками усього, що потрібно для повноцінного ремонту: досконалих матеріалів, меблів, освітлення, електротехніки, сантехніки, кераміки та багато іншого. Також ми порадимо постачальників ексклюзивних елементів декору для сучасного дизайну інтерєру квартир, аби ваша оселя виглядала неповторно та вишукано.

Фінансова надійність

Обравши нас, Ви отримуєте великі переваги, адже якщо фірма, яка створювала  дизайн-проект, береться за його безпосереднє виконання, то у Вас з’являються гарантії, яких Вам не надасть жоден підрядник. Ми складаємо чіткий кошторис з підрахунком вартості усіх матеріалів, меблів та елементів дизайнерського оформлення. Це позбавить Вас зайвих непередбачуваний переплат, адже Ви заздалегідь будете знати, на яку суму розраховувати.

Втілення мрій

При створенні дизайн-проекту вашого майбутнього житла, експерти нашої студії врахують усі ваші найменші побажання та найсуворіші вимоги до оформлення. Таким чином вже отриманий результат Вас неабияк здивує, адже чітка деталізація і точність у виконанні задуму перевершить Ваші сподівання –  Ви отримаєте саме те, про що так давно мріяли.

Інтер’єр “під ключ”

Ми займаємось комплексним ремонтом квартир, від створення 3D-ескізу до здачі вже готового приміщення. Замовити ремонт квартири “під ключ” – досить вдале рішення, адже таким чином ви позбавите себе зайвих витрат часу, коштів та найголовніше – сил.

Реалізований проект, виконаний нашою студією, цілком готовий до експлуатації. В домовлені терміни Ви отримуєте завершене приміщення, яке не потребує додаткових вкладень та повторного ремонту, і це не залежить від масштабів робіт: буде це маленька квартира в новобудові чи шикарний особняк з великою кількістю кімнат.

Відтак, якщо Ви давно мрієте про стильно оформлену оселю, яка стане  затишним прихистком з дизайнерським інтер’єром та вагаєтесь чи під силу це зробити самостійно, не зволікайте – зверніться до професіоналів і ми залюбки реалізуємо будь-яку вашу ідею!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!