приховатипоказати

Підбір матеріалів

Плануючи будівництво або ремонт житлового або громадського приміщення кожен задумується над підбором якісних матеріалів для власної оселі чи бізнесової площі. Це природно та зрозуміло, адже усім хочеться раціонально вкласти кошти, обравши тільки найкраще, щоб воно слугувало на роки і не потребувало повторного ремонту.

Підбір матеріалів

Компанія “Культ Дизайну” поважає свого клієнта, рекомендуючи йому тільки якісні та направду досконалі речі, про придбання яких не доведеться шкодувати протягом багатьох років. Відтак, якщо Ви вирішили довірити нам не тільки підготовку дизайн-проекту для Вашого приміщення, а й цілковитий авторський нагляд за проектом та повну його реалізацію, – ми допоможемо підібрати, а також закупити всі необхідні матеріали. Такий момент стане для приємним бонусом, так як за 15 років роботи у нас склалися дружні стосунки з багатьма європейськими компаніями-партнерами, які виробляють високоякісні меблі, предмети освітлення, декору, оздоблювальні матеріали та навіть тканини. Внаслідок цього ми закуповуємо у них це все зі значною знижкою для Вас.

А отже, співпрацюючи з нами, Ви можете бути впевненими у гарантії усього встановленого обладнання, матеріалів, меблів й елементів декору та ще й за приємною ціною.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!