Ремонт

Компанія Культ Дизайну займається комплексним ремонтом квартир, від складання дизайн-проекту до здачі вже готового приміщення. Замовити ремонт квартири з комплексними роботами є дуже вдалим рішенням, адже таким чином ви позбавите себе безлічі непотрібних завдань, безглуздої витрати часу і найголовніше - сил....

далі

Будівельні роботи

Компанія «Культ Дизайну» може запропонувати вам безліч варіантів будівництва будинків: від економних каркасних до надійних цегляних. Все залежить від Ваших вподобань і цілей....

далі

Підбір матеріалів

Плануючи будівництво або ремонт житлового або громадського приміщення кожен задумується над підбором якісних матеріалів для власної оселі чи бізнесової площі. Це природно та зрозуміло, адже усім хочеться раціонально вкласти кошти, обравши тільки найкраще, щоб воно слугувало на роки і не потребувало повторного ремонту....

далі

Авторський супровід

Фахівці нашої дизайн студії будуть супроводжувати Вас при закупівлі необхідних матеріалів поміж безкінечних рядів будівельних магазинів або запропонують найвигідніші варіанти із нашого каталогу. ...

далі

Реалізація проекту

У вас вже є повний пакет креслень і візуалізації приміщення, розроблені нашою дизайн студією Cult of Design? Тоді сміливо переходьте до реалізації проекту! Він складається з наступних етапів:...

далі

Розрахувати ціну за будівництво

Будівництво та ремонт будинків “під ключ”.

Компанія Культ Дизайну надає якісні послуги ремонту різних приміщень, як житлових, так і комерційних.

У нас ви можете замовити проект будь-якої складності: від простого косметичного ремонту до шикарного індивідуального дизайн-проекту “з нуля”. У другому варіанті ми займаємося не тільки розробкою ескізу майбутнього житла, але і супроводом всього будівельного і ремонтного процесу. В такому випадку ви заощадите багато часу, який з користю можна провести в колі сім'ї!

Стадії втілення мрії.

Як же створюється архітектурний проект?

1. Визначаємося з ідеєю і стилем майбутнього житла.
2. Створюємо дизайн-проект з 3D-візуалізацією. Узгодження відповідної документації.
3. Приступаємо до основних чорнових робіт.
4. Виконуємо чистові оздоблення: підлога, стіни, сантехніка.
5. Оформлюємо дизайнерський інтер'єр.

Проекти будинків – шлях до успіху!

Побудувати будинок з нами легко.

Архітектурне проектування – один з найпопулярніших методів знайти свій особняк на удачу, адже співпрацюючи з нами ви отримаєте безліч привілеїв: якісні матеріали, функціональність, індивідуальний дизайн, а також відчуття затишку і комфорту. За 15 років компанії вдалося реалізувати велику кількість задумок різної складності, отримано багато позитивних відгуків від клієнтів. У нас розуміють всі тонкощі роботи, тому готові застосувати свій досвід для реалізації вашої мрії.

Переваги будівництва з нами.

Будівництво будинків – справа не одного дня, і весь цей час ми будемо з вами.

Вже на перших етапах у вас виникнуть непрості завдання, що не вирішити без допомоги архітекторів. Тут ми вам і знадобимося. Ось кілька ризиків, від яких ми легко зможемо вас позбавити:

Відсутність проекту (в результаті реальність буде досить відрізнятися від бажаного, немає контролю всіх витрат, не дотримано будівельні норми і технології)
Непередбачені витрати (без чіткого плану вам не уникнути цього, більш того – не оцінивши свої фінанси, з'явиться ризик взагалі не завершити будівництво)
– Важливі нюанси по геології (без геологічного дослідження ви ризикуєте перевитратою матеріалів, руйнуванням фундаменту або тріщинами в стінах)
– “Халтура” і безвідповідальні працівники (співпрацюючи з нами, про це можна забути, адже Cult of Design бере на себе повну відповідальність)
Необмежені терміни (замовивши проект будинку у нас, вам буде легше орієнтуватися в часовий прогресії, адже наші фахівці все виконають вчасно).

Ну і не забувайте, що з нами ви забудете про запаморочення посеред довгих рядів в магазинах будматеріалів і декору, не розуміючи на чому зупинитися.

Ціни на будівництво.

Вартість проекту будинку залежить від його складності, обсягів, а також бажаних термінів.

Після складання ескізів майбутнього житла з урахуванням усіх побажань та ідей клієнта, архітектор зможе прописати кількість необхідного матеріалу від фундаменту до зведення стін. Варто тільки конкретніше визначитися, яким же буде ваш будинок мрії!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!