План квартири 1

...

далі

План квартири 2

...

далі

План квартири в ЖК “Авалон”

...

далі

План квартири в ЖК “Ренуар”

...

далі

Перепланування квартири – оптимально і стильно!

Якщо вам набридло старе, незручне й стандартне планування у вашій квартирі, якщо в ній мало простору або просто хочеться чогось нового, вихід є – це сучасне перепланування. Адже не позбавляти ж себе комфортного стильного житла з неординарним дизайном, якщо ви проживаєте у звичайнісінькій старій “сталінці” або “хрущовці”.
Так, в ті часи архітектори не відзначалися особливою креативністю і проектували однотипні житла, але тепер достатньо цікавих архітектурних дизайнерських пропозицій, що просто не залишає шансів на існування радянських нудних кімнаток. Сьогодні перепланування житла стало дуже популярним явищем в Україні.

Реконструкція квартири – справа рук професіоналів.

Однак, в першу чергу важливо знати, що до такого радикального рішення варто підійти з особливою відповідальністю, щоб уникнути неприємних наслідків. Адже відомо, що в житлових будинках існують правила електро- і водопостачання, а також так звані несучі стіни, які є недоторканними.

До того ж, перепланування квартири обов’язково потрібно погоджувати з відповідними органами місцевої влади, так як нехтування цим пунктом є грубе порушення законів, за що доведеться заплатити “пристойний” штраф.

Але такі умови жодним чином не обмежують наші з вами можливості створити неабияку комфортну і затишну обстановку у вашій квартирі. Сьогодні в плануванні інтер’єру існує безліч інженерних і будівельних прийомів, дизайнерських тактичних хитрощів, щоб досягти бажаного результату.

Тому тут не обійтися без професіоналів в сфері ремонту та дизайну квартир, так як вони в курсі всіх цих важливих моментів. Фахівці студії Cult of Design допоможуть вам зорієнтуватися у всіх тонкощах і заборонених діях (наприклад, порушення цілісності несучих стін шляхом їх видалення або зміни, або продовження / збільшення ванної кімнати за рахунок житлової площі).

Важливо врахувати й багато інших моментів:
• загальне стильне рішення (з метою створення гармонії в приміщенні);
• спосіб життя господарів (чи буде це молода сім’я – любителі гучних багатолюдних вечірок, або цінителі умиротворення і спокою. Обов’язково, не забудьте розповісти про свій життєвий стиль при формуванні проекту).
• склад сім’ї, наявність дітей, їх вік (тоді бажано подбати про ігрову зону або окрему кімнату для підлітка).
Як бачите, все це вимагає спеціальних практичних знань і реального досвіду.

Наш досвід – ваш успіх!

За 15 років своєї професійної діяльності нашої студії вдалося здійснити безліч проектів різної складності, тому ми із задоволенням підберемо те, що підійде саме вам, так як у нас вважають за краще мати індивідуальний підхід до кожного замовника.

До того ж, оновлене приміщення повинно бути не тільки стильним і затишним, але і комфортним і функціональним, адже в умовах сучасного стрімкого ритму життя – це просто необхідність!

Більш того, наші підрядники вміло виконають будь-які ремонтні роботи в обумовлений термін.

Найважливіше для нас – результат, який сповна задовольнить замовника. З нами ваше житло знайде нові фарби і можливості. Дозвольте собі вдихнути на повні груди в абсолютно новому, такому бажаному й комфортабельному житлі!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!