Салон краси ``Lady M``

Дизайн салону краси відображає естетизм і буквально все в ньому виглядає акуратно і привабливо

Призначення салону – створювати красу і допомогти відпочити. Наша основна мета – створити такий дизайн салону краси, щоб в ньому панувала атмосфера затишку і витонченості.

Вдалий дизайн підкреслює індивідуальність закладу і задає настрій, а також безмовно говорить про якість послуг, що надаються. Дизайн салону краси вражає своєю естетичністю і вдалим поєднанням кольорів. Штори бірюзового відтінку прекрасно дивляться на досить великих вікнах. У приміщенні відчувається особлива свіжість і гармонія. Інтер’єр вирізняється своїми яскравими предметами світильники червоного і блакитного кольору, а також бірюзові і рожеві стільці.

Стільці – це наша власна авторська робота студії Cult of Design. Вони дуже зручні, з м’якою оббивкою. На деяких стільцях встановлені коліщатка на ніжках, що надає їм додаткової функціональності, а це, перш за все, важливо для працівників салону. Також є і стільці з високою спинкою, які максимально збільшують комфорт відвідувачів.

Уздовж стін знаходиться велика кількість поличок і ящиків, де зберігаються необхідні предмети для персоналу салону.
У приміщенні знаходиться плазмовий телевізор і кондиціонер.

Варто також відзначити замовника проекту та його сміливе колірне рішення, яке виправдало себе. Тому дизайн салону краси виглядає неординарно і оригінально.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!