Квартира для львівської сім'ї

Сучасний дизайн квартири у Львові

Настільки ніжно продуманий інтер’єр не може не перехоплювати подих. Вільність у просторі, плавність переходу тонів, грайливі деталі – тут просто хочеться обняти свою половинку і віддатися хвилям спокою, які панують у квартирі.

В ході проекту дизайнери, перш за все, орієнтувалися на легкість та свіжість. Усі зони квартири – вітальня, спальня, дитяча кімната, кухня та санвузол – не перевантажені зайвими меблями. А приємні для ока монохромні відтінки з домінантними зеленими тонами налаштовують на атмосферу відпочинку.

Вітальня квартири є зразком справжньої циклічної гармонії. Лиш погляньте – все плавно переходить з одного стану в інший. Спокійніші темні тони рослинної зони, дивану та стіни органічно перепливають у коричневі відтінки підлоги, столика та панелей. В іншій частині кімнати гра продовжується – тут гармонійно перемагає білий на чолі із розписаним комодом. Динаміку цього переходу бачимо у деталях – епатажне чорно-біле крісло, подушки із різноманітним орнаментом, різнокольорові вази. Вершками концепції стають оригінальні світильники-бульбашки, які просто літають – настільки тут легко.

Бездоганний мінімалізм зустрічаємо вже на кухні. На досить обмеженому просторі тут постає рай для перфекціоніста – строгість ліній, солодке поєднання кольорів, велика функціональність. І справжня вишенька – фантастичний світильник. За такою кухнею можна спостерігати годинами – дизайнери приготували справжнє естетичне задоволення.

Дитяча кімната є родзинкою усього помешкання. Тут хочеться просто усміхатися – настільки ніжні тони яскраво-зеленого, білого та рожевого вдалося обіграти. Кімната поділена на кілька зон – творчості, навчання та відпочинку. До кожної з них є свої деталі – мотиваційні надписи, картини, забавки. Завжди пам’ятайте про світло для дитини – тут його буде вдосталь. Це кімната мрійників та неабияких особистостей. Саме тому дитина отримає простір, де передаватиме усі свої емоції – дошку для малювання. А спатиме юний підкорювач світу поруч з хмаринками – у такому віці завжди хочеться політати.

У кімнаті батьків виникло одразу кілька оригінальних ходів – ванна поєднана одразу із кімнатою, що є вигідним рішенням в плані ергономічності простору. Зверніть увагу на шафи – вони органічно вписуються у загальну атмосферу і не займають зайвого місця. Адже більшість простору належить розкішному двоспальному ліжку. Кольори створюють теплу атмосферу затишку. Та вся краса спальні криється в деталях – одразу приваблює особливий дизайн дзеркал, у яких відчувається щось футуристичне. Ця лінія продовжується у світильниках – вони справді як неземні. А незвичні аксесуари над ліжком доповнюють загальну картину.

Санвузол у квартирі оформлений окремо від ванної кімнати. Тут достатньо простору та дещо переважають холодні тони. На цьому тлі цікаво контрастує дзеркало, яке підсвічується, створюючи містичний ефект вогню.

Така квартира точно стане рідним домом її мешканців. Адже сам інтер’єр допомагає віднайти той жаданий спокій та насолоду, які так важко відшукати у сучасному світі.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!