Готель в сучасному стилі

Сучасний дизайн готелю, елементи етнічного стилю та загадковість геометричних форм

Оскільки готель знаходиться в Карпатах і його двері завжди відкриті для туристів з різних країн, то дизайн готелю містить деякі елементи народного декору, щоб показати красу і традиції нашої народу. Тому готель вирізняється не тільки комфортом, але й приносить естетичну насолоду. Дизайн готелю ретельно продуманий, оскільки модні тенденції поєднуються з практичністю, а це не менш важливо для гостей.

Рецепція є «обличчям» і візитною карткою будь-якого готелю. Вона повинна бути гранично комфортною і привабливою. Стійка – основний елемент цієї зони. Висота і ширина стійки дозволяє клієнту зручно опертися ліктем і заповнити всі необхідні папери. Оскільки зона рецепції призначена не тільки для відвідувачів, а й для працівників готелю, вона обладнана всім необхідним: комп’ютером, відділенням для картотеки і так далі. Рецепція виконана у світлих тонах, відразу відчувається порядок та елегантність, а це говорить про статус готелю. На дверях та стінах рецепції використовується геометричний візерунок. Ці деталі, здається, непомітні, але вони здатні зіграти величезну роль у бажанні відвідувача повернутися знову. Контрастні меблі чудово виглядають на світлому фоні і великих білих світильників у атріумі, що відіграє роль лобі бару.

Зробити характерні акценти в оформленні інтер’єру завжди допоможе правильне освітлення. Достатня кількість джерел «теплого» світла робить дизайн готелю більш затишним і привітним.
Де б Ви не знаходились, чи в ресторані, чи на рецепції, чи навіть в коридорі, всюди є чудове та приємне освітлення. Денне світло пропускають великі вікна у формі арки та скляний купол. Підвісна люстра з великою кількістю прозорих елементів декору просто заворожує.

В ресторані готелю задіяні дерев’яні елементи, які стилізовані під народну архітектуру. Підлога вкрита круговими візерунками вишивки. Столи та стільці виконані у світлих пастельних тонах, але щоб візуально не зливатись, на краях спинок стільців та ніжках використовується чорне дерево. Виглядає досить стильно та зі смаком.

У підсумку виходить поєднання новітніх елементів інтер’єру із стилізованими народними мотивами, тому дизайн готелю сподобається як любителям сучасності, так і цінителям класики.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!