Дизайн шоу-руму BLUM

М’які ніжні відтінки, об’ємна оббивка, округлі форми та сяючий блиск металевих деталей – в шоу-румі BLUM у Львові відтепер знають, що таке красивий офіс зі стильним інтер’єром!
Коли виникає необхідність облаштувати офісний простір спільно з виставковим залом, весь час не покидає хвилювання – а чи вистачить місця, щоб розмістити меблі, розставити кухонну фурнітуру, виділити зону для презентації новинок. У даному проекті також важливо було облаштувати навчальну аудиторію для проведення семінарів та конференцій. Фахівці студії сучасного дизайну «CULT of Design» грамотно організували інтер’єр шоу-руму площею 271 м2, обравши за основу модний й сучасний стиль контемпорарі.

Шоу-рум BLUM – місце, в якому хочеться залишитися жити!

Чому серед усіх стилів інтер’єру ми обрали саме Сontemporary Brand Style? Дана концепція якнайкраще підходить для оформлення дизайну інтер’єру магазину. Живе й вільне відображення сучасності гармонійно поєднується зі зручністю та функціональністю. Інтер’єр в стилі Contemporary випромінює аромат свободи, оскільки немає ніяких рамок і обмежень. Легке балансування між суворим хай-теком і лаконічним мінімалізмом дарує саме ту картину, яка найкращим чином відображає стилістику компанії BLUM.
Щоб краще зрозуміти наш дизайн-проект, слід розібратися, що ж таке шоу-рум продукції BLUM?
Фурнітура для кухень, гардеробів та інших меблів BLUM широко відома як продукція, що підвищує комфорт використання меблів в домашніх й офісних приміщеннях. Концепція компанії BLUM – перетворити будь-який простір в задоволення! Відштовхуючись від даної стратегії, дизайнери студії «CULT of Design» у Львові розробили дизайн інтер’єру, що випромінює домашній затишок й комфорт. Ми намагалися уникати зайвої строгості, щоб шоу-рум вийшов теплим й гостинним.

Переважна більшість експонатів шоу-руму складають вироби з металу. Відтінити холодний блиск металу та привнести в приміщення тепло, вдалося, використовуючи такі прийоми:
• М’які пастельні відтінки. Перевага бежево-кремових півтонів виглядає, як завжди, безпрограшно! Невеликі кольорові вставки зеленого, коричневого, білого кольорів грають роль контрастних акцентів;
• Меблі з об’ємною рельєфною оббивкою. Дивани, табурети, крісла з м’якою оббивкою нагадують про домашнє тепло і затишок;
• Велика кількість світла. Масивні центральні й маленькі локальні світильники створюють неповторну гру світла, підсвічують виставкові експонати, щоб було можливо розглянути всю продукцію у всій красі;
• Відсутність різких ліній. Округлі спинки стільців й крісел, плафони світильників у вигляді півсфер, круглі журнальні й кавові столики відмінно вписалися в дизайн інтер’єру кухні в стилі контемпорарі;
• Повторення арок в інтер’єрі – не новий, але все ще актуальний варіант для планування інтер’єру кухні в сучасних апартаментах.

Живого настрою в атмосферу спокою й затишку привносять зелені рослини, розсаджені по кутах, а також оригінальне чергування різних текстур матеріалів.
Для гостей шоу-руму створені максимально комфортні умови, щоб розглядати каталоги, обирати фурнітуру для сучасного дизайну кухні, вивчати фотографії. Наші стилісти постаралися розповісти історію любові до інноваційних технологій та бездоганної якості продукції BLUM.

+
Передзвоніть мені!