Дизайн крамниці морозива

Компактна та яскрава майстерня натурального морозива

На території мальовничого відомого Стрийського парку у Львові розташувалась компактна та яскрава майстерня натурального морозива й водночас експрес-кав’ярня “Файні Льоди”.
“Файні Льоди” – це морозиво власного домашнього виробництва, яким тепер можна поласувати в Стрийському в атмосфері дитинства та приємного інтер’єру. Лаконічний, проте оригінальний інтер’єр закладу став вдалим рішенням саме для паркової зони, де найчастіше відпочивають сім’ї разом із дітьми. До слова, дизайнер намагався максимально дотримуватися кольорової гами логотипу “Файні Льоди”, це – яскрава бірюза, свіжий білий та теплий жовтий, для контрасту використали елементи чорного кольору.

На площі 35 квадратних метрів все підкреслює тему морозива, навіть плитка з об’ємним ефектом 3D: у зоні розміщення логотипу вона нагадує вафельний стаканчик, куди кладуть кульки морозива. Підкреслюють тематику й вертикальні та косі лінії на стінах. За скляною вітриною праворуч видніються вже готові зразки отих “файних льодів” – справжні художні витвори кулінарних митців.

Не зважаючи на те, що кав’ярня знаходиться на сонячній стороні, тут забезпечили достатньо світла й у хмарні дні, для цього використали трекові світильники. Плитку високої якості тут встановили всюди: нею облицьована зона видачі морозива та фартук всередині, де знаходиться робоче приладдя. Підлога також вкрита плиткою. Стеля ж оздоблена екоматеріалом – дерев’яними планками.

Задню стінку, над робочою зоною методом художнього розпису звеселили оригінальні малюнки морозива різних видів. “Вафельну” плитку та білосніжну стіну із зображенням морозива розділяє довга дерев’яна полиця вздовж усієї зони з LED-підсвіткою, де знайшли своє місце яскраві ємкості з інгредієнтами для “файних льодів”.

Аби захиститись від негоди та сонячних променів, над зоною видачі з фасадної сторони встановили яскравий піддашок – маркізу відкритого типу, яка виконана, знову ж таки, в тонах логотипу крамниці морозива “Файні Льоди” – теплому жовтому та білосніжному. Для зручності відвідувачів, з передньої сторони, одразу під маркізою на п’ятьох великих плазмових екранах майстерня натурального морозива представляє широкий асортимент власних товарів.

Відтак, тепер відпочинкова зона Стрийського парку зустрічатиме своїх гостей ще й майстернею натурального морозива з неординарним дизайнерським інтер’єром.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!