Ресторан ``Shwagger``

Дизайн ресторану виконаний для максимально комфортного відпочинку відвідувачів

Продуманий дизайн ресторану – запорука вдалої його роботи. Відкрити заклад, в якому відвідувачі могли б не тільки повечеряти, але і відпочити, розслабитися та поспілкуватися один з одним – задача відповідальна і не найпростіша. Недостатньо просто знайти відповідне приміщення, відшукати першокласного бармена або шеф-кухаря і офіціантів – потрібно ще з душею підійти і вибрати найвдаліший дизайн ресторану. Адже від того, чи комфортно буде клієнтам у Вашому закладі, залежить, чи повернуться вони сюди знову.

Зручні столи та стільці з м’якою оббивкою, приємне освітлення, ексклюзивні картини на стінах, спокійна палітра кольорів, креативні аксесуари – все це у поєднанні створює чудову та затишну атмосферу, в якій хочеться відволіктись від повсякденних справ та сірих буднів. Даний дизайн ресторану має і свою “фішку” – незвичайна композиція та оригінальність.

Якщо хочете, щоб Ваш заклад мав свій власний стиль, рекомендуємо звернутися в нашу студію дизайну “Cult of Design”, ми порадимо Вам, що необхідно врахувати, перш ніж братися за розробку проекту.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!