П’ятизірковий готель

Сучасний дизайн готелів: Поєднання класики та геометрії форм.

П’ятизірковий готель (виконаний в сучасному стилі): Пріоритетною формою, яка переплітається у всіх приміщеннях цього готелю, є ромб. Він зустрічається і в декоруванні колон, стійки рецепції, стелі, узор на підлозі – теж ромбом. Загалом переважають світлі тони, але присутній акцент темного каменю на стінах, який за рахунок підсвітки підкреслює свою фактурність.

ЛОБІ-БАР: продовжує задану тенденцію інтер’єру у рецепції, без нього не можна уявити дизайн готелів. Ми бачимо додавання натурального дерева, що додає затишку лобі-бару для відпочинку гостей готелю.
Плафони на світильниках і темна підлога відділяють зону лобі-бару від рецепції більш темною і затишнішою аурою.
РЕСТОРАН: готелю підтримує задану ідею з використанням ромбів. Домінантою в ресторані є центральна частина – атріум із куполом на завершені, в якій розташований фонтан.
Цей простір є дуже світлим за рахунок вікон – ліхтарів і купола. На колонах розташовані світильники із кришталем, який звисає на висоту шести метрів. Використання золотої мозаїки на несучому поясі купола підкреслює значимість атріуму.
Тут показано варіант влаштування шведського столу навколо сучасного фонтану. Також використовуються “вертикальні сади”, які прикрашають короб димовидалення. Розетка на підлозі має геометричний орнамент, що пасує до загальної тенденції використання ромба.
БАСЕЙН: сучасний інтер’єр дизайн готелів неможливо уявити без басейну. Басейн виконаний досить стилізовано: мозаїка на підлозі імітує пісок (дюни), колони декоровані мозаїкою узором листя очерету, навіть світильники на стелі нагадують бульбашки повітря у воді. Підсвітка на стелі, де колони входять у стелю візуально збільшують висоту стелі.
В басейні влаштовано трубу – гірку для спуску з другого поверху басейну.
В цьому готелі є президентський апартамент із трьома спальнями:
ІНТЕР’ЄР АПАРТАМЕНТІВ: виконано в стилі арт деко (сучасна класика). Використання хромованих елементів в обшитті стін деревом. Стіни і стеля – у світлих тонах, а темне дерев’яне обшиття коробів на стелі перекликається із темною підлогою.
Використання ромбів присутнє тут і на стелі, і на “фартуху” кухонних меблів, і на килимах, що підкреслює основну ідею при створенні інтер’єру у всьому готелі. У першій спальні виділяються все ті ж ромби: на стелі, килимі і на дзеркалах по боках від спинки ліжка. Використання велюру надає затишку і “м’якості” інтер’єру. Акцентом у спальні виділяється насичений синій колір оббитя крісла, банкетки та дзеркала, який гармоніює із переважаючим шоколадним тоном. У другій спальні гірчичний колір стін задає домашності та затишку, у поєднанні все тих же світлих тонів обшиття стін деревом і темно-коричневої підлоги та балок на стелі. Ромби на стелі і килимі нагадують нам про приналежність до цього готелю. Люстри та бра за рахунок золотого кольору металевих частин надають завершального блиску у цій спальні. Третя спальня планується з двома окремими ліжками. Все ті ж ромби присутні і в цій спальні. Кольорова гама – пастельна, тепла, із темною контрастною підлогою та балками на стелі.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!