Готель “Тустань”

Вишуканий дизайн інтер’єр готелю втілює в собі сучасність, елементи етнічного стилю та загадковість геометричних форм

Інтер’єр готелю виконаний в сучасному стилі: Так як даний готель знаходиться у Карпатах, то в ньому використані деякі елементи народного декору, такі як узор вишиванки в мармуровій розетці на підлозі.
РЕЦЕПЦІЯ: Двері та стіна рецепції за декоровано геометричним узором. Внесено яскравого бірюзового акценту на фоні світлих пастельних тонів стін, стелі та підлоги. Контрастні меблі гармоніюють на фоні світлого фону і великих білих світильників у атріумі, що відіграє роль лобі бару.
РЕСТОРАН: В ресторані готелю задіяні дерев’яні елементи стилізовані під народну архітектуру і використано узор вишиванки на підлозі. Інтер’єр готелю увібрав в собі синтез сучасних цивілізованих елементів інтер’єру зі стилізованими народними мотивами.
Перехід між корпусами готелю стилізований під паркову альтанку з дерева, бруківки на підлозі в поєднанні з орнаментом вишиванки.
МАСАЖНИЙ КАБІНЕТ У ГОТЕЛІ: В даному оформленні інтер’єру використовувалось максимально багато дерева. Стіни облаштовані плитами шпонованими натуральним деревом. На підлозі мощена плитка що імітує дощату підлогу.Особливої уваги приділено конструкції з декоративним електричним каміном, яка прикриває собою опалювальну батарею. Заодно несе собою естетичну цінність для відвідувачів, що очікують на дивані.
Зону безпосередньо для виконання масажу освітлює декоративна стіна, облаштована березовими стовбурами, що символізує такий собі стилізований ліс. Плитка що стелиться по підлозі переходить на стіну захищаючи її у мокрій зоні, там де душова та й умивальник.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!