Дизайн просторого особняка

Дизайн особняка: стримана гамма, екстравагантне декорування, оригінальні дзеркала

Дизайн особняка, наче ріка, повільно витікає з основ й розпливається спокійними кольорами, то бурхливими хвилями незвичного декору. Вдивляйтесь у кожну фотографію уважніше, аніж у попередню – спробуйте розгледіти наскільки філігранно попрацював дизайнер. Стримана гамма, екстравагантне декорування, оригінальні дзеркала і таке вдале вкраплення золотого, зробили свою справу – інтер’єр манить.

Камін у вітальні, високі вікна, вони дарують стільки світла, стільки ж краєвидів. Лаконічно й виглядає, поряд з кухнею, обідній стіл, з вельми оригінальною лампою над ним. А ви зауважили величезне дзеркало і картину – звичайно, невже можливо інакше. Відпочинок перед розкочегареним каміном з теплим чаєм і не менш теплими розмовами – хіба щось вабить більше?

Спокійна спальня, немов виважена пані, яка ретельно підбирала колір свого вбрання. На фото видно, що кімната оснащена чималою гардеробною, їх відокремлює скляна перегородка. М’яке крісло й невеличкий столик стоять на шляху до балкону. Мабуть кожен мріє прокинувшись, вийти на терасу чи балкон й відчути сонячне проміння і ранішнє свіже повітря ще навіть з морозцем.

У кабінеті й ванній кімнаті вочевидь панує мінімалізм: чіткі форми, відсутність зайвих предметів, все функціонально й естетично – все як любить мінімалізм.
Зауважили: чи не у кожній кімнаті присутні “зелені кутки”, оскільки чисте повітря, “відфільтроване рослинами”, у домі не завадить. Особняк виглядає неймовірно, його хочеться оглядати знову й знову, посидіти на кожному стільці, “приміряти до себе кухню”, ба навіть прискіпливо дослідити кожну з кімнат.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!