VENEZIA дизайн інтер'єру квартири в Берліні

Дизайн квартири «VENEZIA» у сучасному еко-стилі –
частка живої природи посеред європейського мегаполіса

Локація: м. Берлін, Німеччина
Площа: 138 кв.м
Стилістика: сучасний еко-стиль


Баланс між декоративністю, єдністю з природою та вишуканістю – чи можливо таке поєднання у сучасному інтер’єрі? Відповідаємо: Так! І презентуємо новий проект апартаментів у Німеччині під назвою «VENEZIA».

Сім’я з Берліна багато подорожують, але саме Венеція стала для них місцем сили та натхнення. Розробляючи дизайнерський ремонт у квартирі, дизайнери студії ремонту «Cult Of Design» зі Львова за основу взяли сучасний еко-стиль. Майстри спробували об’єднати у єдиному просторі натуральну деревину, зелені насадження зі системою поливу, вишукані авторські люстри, а також функціональні рішення для комфортного проживання усієї сім’ї. Відтворити в апартаментах атмосферу міста на воді допомогла натуральна деревина з італійської фабрики Riva1920, яка багато років була підводною конструкцією інфраструктури Венеції, та завдяки цьому має унікальну текстуру та відмінні інженерні властивості.

Неординарні рішення та їх сучасна реалізація,
або чим ще здивує проект «VENEZIA»?!

Розповідь про сучасний дизайн інтер’єру у еко-стилі, напевно, слід розпочати з тих ідей, які стали базовими при плануванні усього проекту. Враховуючи побажання замовників, дизайнери інтер’єру зі Львова використовували принцип поєднання натуральних матеріалів та неординарних рішень. Уся краса починається з коридору, який веде одразу до об’єднаної вітальні та кухні. Перше, що пригортає увагу, незвичні дерева, що проростають немов повз стелю. Стриманий монохромний дизайн кухні-студії наповнений яскравими акцентами у вигляді меблів з необробленої деревини та масивної люстри з тисячами маленьких ламп. Яскраві зелені насадження відтіняють світлий колір дерева та темні графітові панелі.
Поєднання білої підлоги, меблів у пастельних відтінках, панорамних вікон та темних контрастів дозволило візуально створити у дизайні вітальні об’ємний простір.

У дизайні спальні домінують темні графітові й світлі природні кольори, що створюють затишну інтимну обстановку. Панорамні вікна частково закриті стіною, яка ніби намокла під дощем. У кімнаті панує приємна напівтемрява. Дизайн спальні ненав’язливий та простий, тільки декоративно оформлені дзеркала й круглі світильники-кулі надають неординарності інтер’єру.

На відміну від дорослої спальні, дитяча кімната наповнена променями сонця й світлом. Для посилення ефекту в дизайні дитячої кімнати навіть знайшли місце для невеликого гамака, який дуже сподобався дитині. Для оздоблення стін використані екологічні матеріали з дерева від італійського виробника. Дизайн інтер’єру здається приємно жвавим. Створюється враження, що стіни та сталю підпирають справжні дерев’яні зруби. За спеціальним задумом вікно дитячої кімнати звернено до зимового саду. Велика кількість зелені діє заспокійливо. Це дозволило наповнити простір свіжістю й позитивом.

Монохромний дизайн ванної кімнати розбавлений чорною матовою сантехнікою й зеленими рослинами. Тут немає нічого зайвого, усе заховано в лаконічних шафках. Округла, обтічна ванна, відкритий тропічний душ максимально підходять під натуральну тематику.

Результатом роботи команди Cult of Design став чудовий дизайнерський ремонт квартири, створеної для щасливого та гармонійного життя. Проект «VENEZIA» дивно підійшов по духу й смаковим уподобанням сім’ї з Німеччини. Ціна дизайну інтер’єру не перевищила бюджет, і це також стало приємним бонусом.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!