Світлий простір сучасності

Проект, за який з радістю візьметься кожен дизайнер інтер’єру

Цей проект квартири ми виконували із особливим ентузіазмом, який приходить із цікавими завданнями. Звісно, ми за кожне замовлення беремось із задоволенням, проте цього разу особливо зраділи. Це було замовлення, про яке мріє кожен дизайнер інтер’єру.
Нам вдалось створити унікальну обстановку, із використанням дизайнерських меблів. Кожен предмет інтер’єру тут – неповторний та виконаний спеціально для цього проекту.
Зверніть увагу на оформлення спальні – мінімалізм, до котрого чудово пасують картини на тумбі. Це, до речі, ще одне нестандартне рішення, адже стіну ми залишили вільною, що візуально збільшило висоту кімнати та розширило простір.

Дизайн квартир – це мистецтво, а тому довіряти створення оригінального інтер’єру, безсумнівно, слід майстру. Потрібен дизайнер інтер’єру? Наші фахівці ретельно опрацюють і створять гармонійний образ вашої квартири, підкреслять вашу індивідуальність і відчуття стилю. З нами вам не обов’язково стежити за трендами в області дизайну інтер’єрів – довірте нам дизайн інтер’єру і отримайте сучасну, комфортну та стильну обстановку.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!