Дизайн інтер'єру квартири в м. Тернопіль

Стильно та практично: сучасний інтер’єр квартири у Тернополі

Локація: м. Тернопіль
Площа: 84 м2


Кольорові рішення та їх комбінація у дизайні інтер’єру квартири суттєво впливають на атмосферу у домі, настрій людей та навіть внутрішній стан. Саме тому до підбору кольорової палітри слід підходити з особливою часткою відповідальності. При розробці плану квартири у легкому сучасному стилі дизайнери студії «Cult of Design» обрали благородні бежеві відтінки у якості домінуючих, тому що, по-перше, це улюблені кольори власниці квартири, та, по-друге, бежева тональність створює позитивний настрій та дозволяє відпочити.
У сучасному світі є безліч модних течій в обробці квартири. Однак серед цього розмаїття цікавих напрямків вагому нішу займає ремонт квартири у стилі сучасної класики. Він не схильний до впливу моди й залишається актуальним завжди.
Для клієнтки студії «Cult of Design» розроблявся дизайн-проект квартири у легкому сучасному стилі. Крім відмінних естетичних характеристик, сучасна класика відрізняється і своєю функціональністю та практичністю.

Ремонт у квартирі від професіоналів – коли продумана кожна деталь.

Сучасний стиль визнаний універсальним, оскільки дозволяє створити душевну затишну атмосферу в будь-якому приміщенні, незалежно від площі й наявності світла. Господиня двокімнатної квартири мріяла про світлі просторі апартаменти без зайвого лиску й авангарду. Карамельно-бежеві відтінки, натуральні матеріали, мінімалізм в оздобі й велика кількість світла – ось ті головні принципи, якими користувалися дизайнери студії «Cult of Design».
Послуги дизайнера допомогли надати квартирі статусність, підкреслити витончений стиль й добрий смак власниці апартаментів.

Вітальня

При оформленні дизайну вітальні використовували лише м’яку, спокійну колірну гамму, що включає легкі, непомітні кольори: білий, бежевий, пісочний. Ці тони умиротворяють, розслаблюють, налаштовують на позитивний настрій. Чорний й фіолетовий задіяні у якості контрастів.
Для освітлення зони вітальні була підібрана оригінальна люстра хай-тек й приховані світильники, встановлені у нішах й за карнизами. Для затишної обстановки потрібні мініатюрні журнальні столики з вигнутими плавними лініями та кілька зелених рослин.

Кухня

У дизайні кухні вдалося гармонійно поєднати теплі натуральні матеріали й блискучі хай-тек поверхні електроприладів. Кухня виглядає нескінченно широкою і вільною завдяки вдалому з’єднанню кольору стін та меблів. Молочний меблевий гарнітур виглядає невагомим й ніби то зливається зі світлими стінами та підлоговими покриттями.

Спальня

У дизайні спальні особливо відчуваються нотки ліричного настрою. Лаконічні меблі у стилі мінімалізму гармонують зі світлими стінами і підвісними світильниками на довгих ніжках. Завдяки підсвічуванню окремих зон у кімнаті створюється романтична атмосфера.
Дизайнерам вдалося втілити у реальність незвичайну ідею – виділити у дизайні кімнати місце ще для двох зон: робочого куточка й місця для відпочинку біля вікна. У вільної стіни організовано робоче місце з комп’ютерним столом й дзеркалом. За ширмою біля вікна розмістилося затишне крісло з мініатюрним кавовим столиком.

Ванна кімната

Ванна кімната виглядає лаконічно й вишукано. Ті ж самі теплі нейтральні молочні відтінки, що задіяні у дизайні усієї квартири. Ефектні матові поверхні створюють витончений інтер’єр, і разом з тим є практичними.

Головна концепція стилізації приміщення під сучасну класику ставить деякі рамки у сфері підбору колірних рішень. Саме відсутність експресивних відтінків й орнаментів дозволяє відчути себе розслаблено й затишно.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!