Квартира в ЖК “Ренуар”

Квартира в ЖК “Ренуар”

Коли напружений ритм міста витягує усю життєву енергію, особливим місцем сили стане домівка, оформлена у сучасному стилі. Це абсолютно інший світ – тут панує пухкенька легкість у просторі, м’які кольори та грайливо оформлене освітлення.

В оселі мрії є все, що потрібно: просторий коридор, розподілена на зони кухня-студія, спальня, дитяча кімната, санвузол. І навіть місце для кабінету.
З самого входу домівка ніби примовляє: «Ходи сюди, обійму. Тобі треба відпочити». Ефект легенького релаксу створюють приємні для ока пастельні кольори. Та куди без маленької «хуліганки» від дизайнерів – погляньте, як серед простору грайливо виринає бірюзовий відтінок на чолі з нетиповими вішалками. А яке розташування меблів – тут безліч місця.

Справжнє серце квартири криється у кухні-студії. Тут можна як прилягти, так і приготувати щось смачненьке. Сама кухня виділяється ніжно-білим кольором – він візуально розширює простір. Нотку краси доповнює естетичний квітковий орнамент на плитці. Зверніть увагу на ергономічність місця – тут не доведеться бігати з одного кінця в інший під час приготування смаколиків.
Продовження студії – це справжня фантастика. Не вистачить слів, щоб описати помпезний рожевий диван. Сюди терміново треба прилягти. Атмосферу розслабленості доповнює синя зона кімнати – відчувається справжній бриз серед міської квартири. Урізноманітнюють студію особливі деталі: погляньте на оригінально оформлене світло із різними світильниками, сучасну поличку під усе необхідне та морський килимок під диваном.

Дитяча кімната оформлена у пастельних світлих тонах, які вдало контрастують з елементами бірюзового. Важливо, що у просторі вдалося досягнути значної функціональності – дитина отримає ефективне тріо з навчальної, ігрової та спортивної зон. А цікавий хід, який доповнює концепцію дитячої – стінка з характерними малюнками, стилізованими під крейду. Так і тягнеться рука домалювати щось своє.

У спальній кімнаті яскраво пронизується лінія витонченості, яка розпочинається з приємних пастельних кольорів і тягнеться далі. Розкішне ліжко випромінює тепло ніжності, яке панує серед закоханого подружжя. Лінійні світильники пронизують простір та акцентують увагу на найважливішій частині кімнати. А головна нетипова родзинка – незвичні бульбашки із дзеркал. Є в них щось інтимне, погодьтесь. Не дарма частинка найбільшої бульбашки таємничо ховається за шторкою.

Хоч ця квартира і розслабляє. Але працювати теж потрібно. Тому дизайнери ефективно використали простір та додали відгалуження для кабінету. Зверніть увагу, тут все органічно – робоче місце, шафа-поличка позаду, природне світло, спокійні кольори. Продуктивність гарантована.

Усі родзинки та оригінальні рішення вдало скомпоновані у ванній кімнаті: рожевий та синій відтінки, плитка з квітковим орнаментом, легкість оформлення. Оптимальний хід дизайнерів – підсвітка дзеркал за контурами, що ефективно в плані розподілу світла та краси.

Помешкання так і кличе вас сюди. Адже жити тут – саме задоволення та релакс. Давайте зробимо ідеальний комфорт разом!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!