Еко дизайн – сучасний стиль

Еко дизайн та природно-чиста атмосфера в одній із квартир міста Києва

Оселя виглядає розкішно, але основною її принадою є примітка «еко». На часі популярним методом боротьби із забрудненим повітрям та різноманітними викидами є «екологічний» дизайн. Йому властиві використання справжньої деревини, каміння, палітри натуральних відтінків. Відчинивши двері пишної квартири, одразу відчуваєш запах природи, шорстку поверхню під ногами, м’які натуральні тканини з бавовни, конопель чи льону. А що відчуваєте у своїй квартирі ви?
Квартира виконана у найкращих традиціях Cult of Design: сучасний стиль, використання екологічно- чистих матеріалів, максимальна функціональність.
Київська мрія складається із світлого коридору, комфортної кухні – їдальні, просторої вітальні, спальні, виконаної у відтінках синього, та чималої гардеробної кімнати.
Відчинивши вхідні двері білого кольору із жовтим обрамленням, одразу в очі впадають жовті яскраві елементи декору. Коридор обширний, адже меблі у ньому компактні та максимально функціональні – місця вдосталь, зверніть увагу!
Проходимо далі — на черзі вітальня. У ній переважають білий, коричневий, жовтий та сірий темно-аспідний кольори. Велика кількість люмінесцентних ламп сповна насичують кімнату світлом, не залежно від погоди за вікном — у домі літня погода та веселий настрій. Зверніть увагу на величину вікон, хто не мріє осягнути столицю одним лише поглядом? — з такими вікнами й мріяти не потрібно. Уявіть: вечірнє місто, метушня людей, ви споглядаєте, сидячи на зручному шкіряному кріслі тримаючи склянку улюбленого напою, у власній еко – квартирі, де меблі функціональні, компактні та виготовлені із натуральної сировини. Інтер’єр зручної вітальні вдало поєднаний, виглядає гармонійно та надзвичайно привабливо.
Спальня виконана темно-синіми, голубими і білими тонами. Чорне ліжко та настільні бра природньо відтіняють злагоджену атмосферу кімнати. Погляньте лише на розміри постелі, яка, до слова, виготовлена з найкращих метеріалів, прокинувшись на цьому ложі, наврядчи день розпочнеться не із тієї ноги.
Кухня – їдальня у найкращих принципах еко-дизайну залита пастельними тонами, переважають відтінки коричневого, білого, чорного та темно-аспідного сірого. Звичне «захаращення» кухні побутовими предметами цілком відсутнє, адже еко – стиль його «не любить». Зауважте, кухня, як і вітальня освітлена численними люмінесцентними лампами. Дзеркала на стіні виконані у дуже цікавій формі — цікавий декор. Вазони підкреслюють екологічні нотки, а диван приємного жовтого відтінку слугуватиме місцем перепочинку після ситного обіду.
Гардеробна кімната вмістка: шафи, шухляди — словом, все що необхідно найвибагливішим модницям та модникам.
Ванна кімната — це композиція білого та синього кольорів, які влучно підкреслюють меблі виготовлені із натуральної деревини. Простора ванна кімната оснащена необхідними для «водної релаксації».

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!