Дизайн інтер'єру квартири в Торонто Канада

Лаконічний мінімалізм з легким флером еко-стилю або
як ми оформили квартиру в Торонто

Локація: м. Торонто, Канада
Площа: 121 кв.м
Стилістика: мінімалізм з елементами еко-стилю


Коли у квартирі багато вільного простору, й інтер’єр не обтяжений зайвими деталями, з’являється відчуття безмежної свободи. Саме цю легкість без нав’язливих кордонів мріяла відчути у своїй новій квартирі молода сім’я з Канади. За основу оформлення дизайну інтер’єру квартири був обраний мінімалізм. Лаконічні форми, чітка геометрія й напівпрозорі пастельні відтінки – все це дуже гарно гармонує між собою та ніби то розчиняється у повітряному просторі.

Мінімалістичні настрої в інтер’єрі дозволили дизайнерам привнести деякі штрихи, які близькі власникам квартири. Любов до природи й натуральних матеріалів зчитується на кожному квадратному метрі. Дизайнерські аксесуари в еко-стилі допомогли не тільки акуратно прикрасити квартиру, але й створили стильні акценти, які потрібні для розбавлення монохромного інтер’єру.

Дизайн квартири у стилі мінімалізму: коктейль з кремових фарб.

Студія-кухня з панорамними вікнами наповнена повітрям й сонячним світлом. Бежеві та молочні відтінки стали основним фоном. Дерев’яні панелі, абстрактна картина та зелені рослини додали кольорів та трохи динаміки.
У студії виділено дві зони: місце для сімейного відпочинку й обідня зона. По центру кімнати розмістився кутовий м’який диван та крісла з журнальним столиком. Тут легко помістити і компанію з друзів для спільного дозвілля. У кутку кімнати органічно вписався камін, який просто необхідний у північній країні.
Обідній масивний стіл з темного дерева розмістився біля вікна. Під час сімейного сніданку сонячні промені будуть просіватися через вікно, наповнюючи кімнату теплом й сяйвом. Найяскравіший елемент – світильники з імітацією зеленої трави. Настільки оригінальні вироби у дизайні вітальні привертають увагу й виглядають фантастично!

Дизайн спальні об’єднує елементи сучасної класики, мінімалізму та трохи авангарду. Оздоблення стін за допомогою рельєфних панелей візуально збільшує невелику кімнату, а світлі відтінки додають світла і простору. Центральне місце займає ліжко-подіум, біля якої розмістилися ключові дизайнерські акценти: світильник з імітацією трави, арт-об’єкти й об’ємна стінова панель.

Дизайн дитячої кімнати продовжує єдину концепцію стилю всієї квартири. Лише деякі соковиті акценти додають життєрадісного настрою та створюють гармонійну обстановку з пастельними півтонами.

Особливістю дизайну ванної стало використання авторської техніки студії «Cult of Design». Поєднання бетону, дерева, скла та зелені створює унікальний мікс стилів, й разом з тим практичну та комфортну обстановку!

Проект TIDAL WAVE – коли все елегантно та просто!

Ремонт у квартирі проводився з використанням виключно екологічно-чистих матеріалів. Велика кількість дерева буквально відчувається у повітрі, де витає легкий аромат деревини. Сучасний дизайн квартири має на увазі оснащення усіма зручностями, які забезпечують комфортне життя кожному члену сім’ї. Стиль мінімалізм залишається одним з трендових та не набридне через 1-2 роки. У такому просторі мешканців переповнює не тільки почуття насолоди від бездоганної естетики, але й захват від продуманого до дрібниць комфорту!

Коли над створенням дизайнерського ремонту квартири працюють професіонали студії «Cult of Design», інтер’єр виходить цілісним, функціональним і неймовірно стильним! Подвійна радість для нас, коли вдалося досягти максимального розуміння з замовниками й послуги дизайнера допомогли втілити навіть ті ідеї, про які вони забули згадати.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!