Дизайн квартири Сomfort Сontemporary – проект TIME

Дизайн квартири в стилі Сomfort Сontemporary

Локація: м. Львів, ЖК «Авалон»

Площа: 52 кв.м

Стилістика: comfort contemporary

Інтер’єр квартири створювався для сучасної молодої родини, яка цінує комфорт затишок та функціональність, тому найкращим планувальним рішенням було вирішено залишити відкритий об’єднаний простір прихожої і кухні та додати ще й функціональний куточок  вітальні в  кухонну зону, за відсутності зайвих перегородок приміщення виглядає просторим та не загромадженним, навіть за використання доволі насичених активних кольорів та кольорових акцентів, а функціонально, відповідає всім вимогам замовників та вимогам дизайну квартир в сучасному стилі.

Можливу монолітність стін вдало розвантажують кольорові акценти текстилю дивану, та дрібний орнамент плитки фартуку кухні, який водночас знайшов підтримку на поверхні барної стійки, що візуально розділяє зону вітальні і кухні, а за потреби, використовуючи прихований підйомний механізм, перетворюється на обідній стіл, або ж взагалі може заховатися під робочу поверхню. Ще однією родзинкою є дизайн кухні студії з замаскованою шафою – завдяки вдалому планувальному рішенню нам вдалося розмістити доволі просторе додаткове місце для зберігання, а дзеркальні дверцята шафи створюють ілюзію простору, таким чином досить масивний предмет інтер’єру кухні вдалось зробити майже невидимим, невагомим.

Одним з проявів зрілості та мудрості господарів є те, що вони цінують власний комфорт та обговоривши питання якості сну, вирішили зупинитися на 2 окремих спальнях, що дало можливість оформити їх в різних настроях та кольористиці. В дизайні спальні дружини використовуються ніжніші, жіночні кольори та фактури, це має відгук навіть в декоративних панелях над ліжком – плавні хвилі, а от інтер’єр спальні чоловіка вийшов більш брутальим, з чоловічим характером, що проявляється також в кольоровому дизайні кімнати та цегляній текстурі стін.

Дизайн ванної кімнати та санвузла, незважаючи на невеликий простір нам вдалося поекспериментувати з контрастами та яскравими акцентами. Цікаво було працювати з парою, яка надає перевагу яскравим рішенням, не боїться йти на експеременти з плануванням та оздобленням, використанням різних фактур та кольорів, зберігаючи  при цьому гармонію та затишок в оселі.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!