Дизайн 3-х кімнатної квартири

Особливий дизайн 3-х кімнатної квартири

Особливий дизайн 3-х кімнатної квартири вирізняється своєю чистотою та світлим простором — загляньте глибше, інтер’єр, наче дихає на повні груди. Зайвих предметів годі й шукати, у кожній кімнаті гармонійно поєднались текстиль, фурнітура, меблі. Втім тандем ідеї й матерії, допускає втілення нових задумів майбутніх власників: картини, намальовані рукою дружини, сімейні фотографії лишень прикрасять «вільний» інтер’єр.

Вітальня найкраще передає атмосферу свободи, адже лаконічні форми, світлі кольори, відсутність загромадження сприяє відчуттю внутрішній гармонії. Кімната оснащена необхідними меблями: дивани, пуфи, столики, полиці, декоративний камін, оригінальні аксесуари, великі вікна — все, формує затишок у домі.

Спальня — кімната відвертостей, захоплює унікальним дизайном. Погляньте, у ній об’єднались фактури, лаконічні форми, пастельні кольори. Великі вікна, як у всьому домі, так і спальні створюють додатковий простір, додають ще безмежжя.

Дитяча кімната. Дитина це особистість, яка прагне розвиватись індивідуально, наче маленька автономна республіка у цілісній державі — сім’ї. Тому так важливо дати їй цю можливість, навіть якщо в одній дитячій таких республік дві. Дитяча кімната створена для двох дітей, оформлена в оригінально, практично та функціонально. Погляньте лишень на дверцята шафи — так-так, за сумісництвом це дошка для малювання.

Кухня, у якій естетично поєднались текстури, матеріали, душа та трішки мистецтва. Ось такий смачний мікс ми пропонуємо вам. Вже нікого не здивуєш строкатими інтер’єрами, проте затишна кухня, в якій гармонійно об’єднуються комфорт з функціональністю завжди у моді. Подаруйте собі можливість, готувати на кухні вашої мрії.

Кабінет промовисто натякає на врівноважену атмосферу, яка сприятиме просуванню ваших справ. Зверніть увагу, стелажів достатньо для книг, документів й іншої канцелярії. Ергономічні меблі бережуть невелике приміщення, а величеньке вікно забезпечує органічне освітлення.

Ванна кімната – зона релаксу, у ній достатньо місця для необхідної сантехніки та меблів, й інших, назву їх так, ванних декорацій. Незвичні світильники, килим, дзеркала, настінне фарбування наче переносить думки у відпочинок. Не дарма ж ванна – територія релаксу.

Завершує цю композицію світлий коридор. Пастельні кольори та мінімум меблів “не крадуть простір”. Зазвичай буває у коридорі власники розміщують громіздкі, огрядні меблі, проте тут дизайнер грамотно приклала руку.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!