приховатипоказати

Будівельні роботи

Компанія «Культ Дизайну» може запропонувати вам безліч варіантів будівництва будинків: від економних каркасних до надійних цегляних. Все залежить від Ваших вподобань і цілей.

Будівельні роботи

Сьогодні будівництво будинків і котеджів вельми популярна послуга. Тепер, коли жителі мегаполісів, зокрема власники скромних за площею житлових приміщень все більше починають цінувати власний простір, комфорт і затишок, питання будівництва стає особливо актуальним.

Для когось оптимальним стане вельми популярний у багатьох прогресивних країнах світу каркасний будинок, до речі, крім економії цей особняк має також багато інших переваг, наприклад терміни його виконання, – адже зведення такого займає вдвічі менше часу, ніж будівництво дерев’яного або цегляного будинку . Вигідним проект буде і з точки зору енергозбереження: за рахунок низької тепловіддачі стін тут завжди буде тепло взимку і прохолодно в літню спекотну пору.

Іншим же підійде більш міцна конструкція – цегляний котедж. У нинішній час за допомогою цегляних блоків можна спорудити особняк будь-якої форми, навіть дуже хитромудрої, тому всі творчі особистості будуть задоволені. До того ж, широко використовувана сьогодні в будівництві пориста цегла з легкістю забезпечить таку бажану, необхідну шумоізоляцію.

До вашої уваги кілька варіантів побудови:

 • каркасний будинок – зведення будівлі згідно найновіших технологій, де використовуються тільки якісні і екологічно чисті матеріали, зокрема – сендвіч панелі;
 • дерев’яний будинок – за основу беремо профільований брус, зруб або колоду, яку попередньо підбираємо за формою і округлістю;
 • цегляний будинок  – довговічна міцна конструкція з використанням різних відтінків цегли, що дозволяє реалізувати будь-який дизайнерський задум.

Але перш ніж приступати до цього етапу, варто подбати про створення дизайн проекту. Фахівці студії “Cult of Design”, у яких за плечима є багаторічний досвід в будівництві, вислухавши ваші побажання і плани на майбутній будинок, зможуть запропонувати кілька вдалих варіантів, що підійдуть саме Вам, так як ми маємо до кожного замовника індивідуальний підхід.

Що потрібно для будівництва?

Відомо, що побудувати будинок своєї мрії – завдання не з простих, і мова не тільки про кошти, яких постійно не вистачає або сам процес будівництва, де на кожному кроці з’являються нові неприємні нюанси, – справа в оформленні будівельного паспорта на будинок – документа, де прописані всі архітектурні, технічні та технологічні аспекти. Він складається з текстового (де прописуються умови будівництва) та графічного матеріалу (тут розміщується 3D-ескіз майбутнього будинку по відношенню до навколишнього середовища, масштабування. З такого пакета документів починається планування наміченого особняка, його місце розташування на ділянці, форма і багато іншого.

Разом з тим реалії сьогоднішнього дня, зокрема бюрократія і хабарництво підготували для нас довгі тижні і навіть місяці очікування. Контролюючі інстанції постійно затягують видачу, що не дозволяє в бажані терміни звести власне житло, здійснивши таку довгоочікувану мрію – осісти там з сім’єю.

Як отримати будівельний паспорт?

 1. Підготувати відповідні документи:
 • паспорт, ідентифікаційний код особи;
 • акт на володіння земельною ділянкою, на якому планується будівництво будинку (нотаріально завірена копія);
 • заявка на отримання будівельного паспорта;
 • згода співвласників (якщо такі є) на забудову;
 • креслення майбутньої споруди.

Це необхідно, для того, щоб за допомогою тексту або схематично, зобразити будинок по відношенню до ділянки, елементи інженерно-технічного оснащення.

На додаток, доречними також будуть як топографічні, так і геодезичні фото місцевості, а також допоміжна інформація про інженерні комунікації.

2. Подати заяву на отримання паспорта.

3. Поки очікуєте дозвіл від спеціального органу, можна подумати над створенням проекту майбутнього будинку.

4. Повідомити про отримання буд.паспорта.

Важливо знати:

У Вас є можливість вносити зміни в даний пакет документів.

Вартість будівельного паспорта

Отримання будівельного паспорта – послуга безкоштовна, тому у вас є всі законні права скористатися нею без зайвих “благодійних внесків”.

Терміни оформлення

Протягом 10 робочих днів з моменту подачі всіх довідок, комісія приймає рішення про відповідність всіх будівельних норм і правил експлуатації земельної території.

Видача будівельного паспорта

Є два варіанти завершення цієї історії:

 1. Ви отримуєте відмову, але з поясненням чому (зазвичай це відбувається через невідповідність певним будівельним нормам);
 2. Орган надає будівельний паспорт, який вносять в єдину електронну базу даних.

Кожен, хто планує побудувати житло на своїй землі, в праві спробувати пройти ці кілька “кіл пекла” самостійно, але найбільш розумним і правильним рішенням буде довіритися фахівцям нашої компанії, які без зайвих питань в обумовлені терміни виконають це за Вас!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!