приховатипоказати

Реконструкція

Компанія “Cult og Design” вже понад 15 років утілює масштабні проекти різних рівнів складності. Наші професіонали знаються на найменших деталях, які на перший погляд можуть здатись не важливими, проте під кінець будівельних робіт відіграють неабияку роль для цілого об’єкту.

Реконструкція будівель – особливий вид будівельних робіт.  Зазвичай потреба у цьому  виникає у випадку зміни призначення будівлі, тобто якщо власнику треба переобладнати її для інших потреб, до прикладу, зі старого офісного приміщення – у новенький привабливий торгово-розважальний центр. При цьому можлива зміна конфігурації будівлі: додаткові надбудови чи прибудови, збільшення таким чином її площі та внутрішньої місткості. Другою причиною може бути аварійний стан приміщення. У такому випадку реконструкція просто необхідна, оскільки експлуатація будівель, які руйнуються, та зокрема ремонт таких виявляється значно витратнішою процедурою, аніж реконструкція.

Загалом у результаті процесу модифікації будівництво може зазнати багатьох змін:  збільшення площі, якості (у багатьох аспектах) кімнат та їх кількості, а також формат – функціональність проектованого об’єкта.

Надзвичайно важливо розуміти, що усі послуги, пов’язані з реконструкцією – від проектування до будівельних робіт є особливо відповідальною справою та потребують спеціальних професійних знань і чималого досвіду.

У випадку, якщо реконструкція проведена з недотриманням певних вимог та правил, наслідки таких дій можуть бути незворотними та навіть фатальними. Це і поява тріщин на фасаді, і руйнування перекриттів, і порушення цілісності фундаменту. Усе це може призвести до неможливості подальшої експлуатації будівлі. Саме тому, основним принципом при проведенні реконструкції є дотримання будівельних технологій і нормативів.

Перш ніж приступити до ремонту, спеціалісти студії “Культ Дизайну” проводять ряд важливих робіт: оцінюють характер ґрунту, на якому зведений будинок з метою перевірки його стійкості до сейсмічної активності, різного роду зсувів та багатьох інших моментів, якість перекриття та загальну роль будівлі в архітектурі цілого міста, так як відомо, що Львів славиться визначними архітектурними пам’ятками та спорудами Середньовіччя і не тільки. У такому місті це має вагоме значення, аби своїми діями не порушити баланс, гармонію навколишнього середовища.

До того ж, наші фахівці займаються підбором високоякісних матеріалів від європейських виробників, гарантувавши Вам таким чином надійність та спокій на довгі роки, адже не доведеться вже через декілька років переробляти все знову.

Наш досвід підтверджує, що будь-яке приміщення, будь-якого віку чи стану має право на друге, ба навіть цілком нове життя.

Використовуючи перевірену технологію виконання будівельних робіт, ми не забуваємо й про нововведення, які сьогодні існують у сфері будівництва. Слідкуємо за новинками на ринку, аби запропонувати своїм клієнтам те, чого ще немає у інших.

Окрім того, що від якості робіт залежить й експлуатаційний термін будівлі, найвагомішим фактором є безпека людей, які проживатимуть/працюватимуть чи відвідуватимуть заклад. Такий вид робіт є надто серйозним, аби економити на якості матеріалів та кваліфікації майстрів. Ось чому реконструкцію важливо довіряти саме професіоналам.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!