приховатипоказати

Екстер'єр

Зовнішній вигляд будівлі по суті є її обличчям, так би мовити візитівкою. Так як і людину, дім в першу чергу оцінюємо ззовні, тому й при будівництві спершу варто подбати про екстер’єр, аби одразу ж складалось позитивне враження про господарів цього будинку.

Екстер’єр – це сукупність багатьох деталей зовнішнього обрамлення, що створюють єдину картину, привабливий зовнішній вигляд будівлі. Важливо, аби ці деталі добре поєднувались між собою, утворюючи гармонію в одному стилі та не порушували загальну вуличну архітектуру.

Фасад будинку, навколишній ландшафт, інші добудови на території – усе це має вдало поєднуватись та гармонізувати, при цьому навіюючи певну атмосферу і настрій як для господарів, так і для гостей, що завітають сюди.

Однак окрім неповторного дизайну екстер’єру будинку, необхідно подбати про його довговічність, надійність та стійкість до погодних умов: низьких температур чи підвищеної вологості. Таким чином можна вирішити питання теплозбереження житла, адже деякі декоративні елементи створюють додатковий ефект утеплення. Варто не забувати й про те, що фасад повинен бути зручним в експлуатації та догляді. Отож усі ці моменти треба врахувати і підібрати тільки якісні матеріали, призначені для екстер’єру будинку, від перевірених виробників.

Створення вдалого дизайну потребує не тільки почуття художнього стилю чи уявного бачення майбутнього приміщення, а й спеціальних навичок, знання технологій.

Студія “Культ Дизайну” вже понад 15 років втілює найрізноманітніші проекти замовників. Ми співпрацюємо з багатьма європейськими постачальниками матеріалів, про якість яких сумніватись ще не доводилось. До того ж, ми маємо у них свою хорошу знижку, через яку все замовляємо для наших клієнтів. Відтак, окрім того, що Вам не доведеться витрачати час на пошуки добротних будівельних матеріалів, Ви ще й отримаєте суттєву знижку.

Спеціалісти компанії “Cult of Design” допоможуть Вам визначитись зі стильовим рішенням будівлі, кольоровою гамою, доречністю декорування (елементів ліпнини, штучного чи натурального каменю, дерев’яних панелей тощо), створивши таким чином направду унікальний архітектурний об’єкт.

Врахувавши Ваші побажання й вимоги до зовнішнього вигляду дому, ми запропонуємо найвигідніші варіанти оформлення будинку і він безперечно стане родзинкою будь-якого котеджного містечка.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!