Реалізований проект магазину “Americade” Львів

На стадії розробки дизайн-проекту магазину замовники висловили побажання, щоб дизайнерський ремонт не затьмарив собою продукцію зі Сполучених Штатів, яка буде тут продаватися. Дизайн фасаду магазину повинен залучати нових клієнтів, а ось внутрішнє оздоблення приміщення повинно викликати інтерес до продукції та бажання купити красиві речі! Після завершення обробки і ремонту магазину...

далі

Квартира в ЖК “Avalon”

Реалізований проект двокімнатної квартири у житловому комплексі “Avalon” став втіленням простоти та водночас неабиякої функціональності. Завдяки дизайн-студії “Cult of Design”, яка повністю працювала над втіленням цього проекту, від початку до кінця, на площі 77 квадратних метрів вдалось створити світлий та затишний простір для сучасної сім’ї. ...

далі

Квартира для львівської сім’ї

Настільки ніжно продуманий інтер’єр не може не перехоплювати подих. Вільність у просторі, плавність переходу тонів, грайливі деталі – тут просто хочеться обняти свою половинку і віддатися хвилям спокою, які панують у квартирі....

далі

Дизайн кухні в квартирі

Ми створили легку атмосферу, а меблі виконані у кольорі “іній” доповнюють дизайн кухні в квартирі свіжими акцентами. Суміш небесно-голубого з аспідно-сірим, вилилась в один з особливих відтінків на палітрі Cult of Design – “іній”. ...

далі

Салон краси “Lady M”

Призначення салону – створювати красу і допомогти відпочити. Наша основна мета – створити такий дизайн салону краси, щоб в ньому панувала атмосфера затишку і витонченості....

далі

Готель в сучасному стилі

Оскільки готель знаходиться в Карпатах і його двері завжди відкриті для туристів з різних країн, то дизайн готелю містить деякі елементи народного декору, щоб показати красу і традиції нашої народу. Тому готель вирізняється не тільки комфортом, але й приносить естетичну насолоду. Дизайн готелю ретельно продуманий, оскільки модні тенденції поєднуються з...

далі

Готель в Карпатах – 5* зірок

...

далі

За 15 років роботи у сфері дизайну інтер’єрів квартир та будинків компанія “Культ Дизайну” здобула неабиякий досвід, тому може запропонувати Вам найрізноманітніші варіанти планування, будівництва, ремонту та дизайнерського оформлення житлових та комерційних приміщень.

Вирішивши змінити або побудувати своє житло, спочатку варто визначитись зі стильовим рішенням та призначенням приміщення, вже тоді звернутись до нас.

Ось так виглядатиме наша співпраця:

Обговорення побажань та вимог до дизайну

З метою створення максимально вдалого затишного дизайн інтер’єру у Вашій оселі, ми повинні детально вивчити Ваші смаки, вподобання, взяти до уваги всі вимоги і побажання для майбутнього житла та обговорити його призначення, тобто функціональність майбутнього дизайну. При розробці дизайну будинку чи котеджу, в першу чергу ми опираємось на Ваші стильові вподобання, спосіб життя, професію та склад сім’ї. Усі ці нюанси варто узгодити задля того, аби оновлене приміщення було не лише гарний, але й максимально комфортним у повсякденні.

Фотофіксація проектованої площі

Ознайомившись з Вашими побажаннями і планами на нове житло, ми виїжджаємо на об’єкт та проводимо фотозйомку приміщення для того, аби якнайкраще спроектувати його у вигляді 3D-ескізу та в подальшому реалізувати все задумане.

Деталізація вимог до дизайну приміщення

Наступним кроком стане обговорення основних цілей та функціональних завдань приміщення, яким Ви бачите своє оновлене житло, яка б там мала панувати атмосфера, кольорова гамма та стиль. Наші досвідчені фахівці проконсультують і щодо планування приміщення, його зонування на кімнати, освітлення. Усе до найменших дрібниць втілюватиме функціональну естетику та ергономічність. Важливо продумати кожну лінію, варіації з текстурами та елементи дизайнерського інтер’єру, аби все підкреслювало загальну стилістику площі, при цьому уникнути зайвих деталей, які будуть перенасичувати житловий простір.

 3D – візуалізація

Коли ми вже маємо усю інформацію про бажане оформлення житла, приступаємо до створення графічних креслень та об’ємного зображення усього, що буде у приміщенні: від додаткових перегородок до настінного годинника. Це дозволяє максимально реалістично уявити собі омріяне житло, таким чином можна одразу на початковому етапі щось скорегувати, якщо цього забажає господар.

Такий проект майбутнього інтер’єру завдяки 3D-візуалізації допоможе ретельніше оцінити усі деталі: розміщення меблів, гру світла та тіней, поєднання фактур. Увага до деталей дозволить отримати цілісну картину атмосфери приміщення із новим дизайном.

Ви наче насправді опинитесь у власній, проте оновленій та вишуканій квартирі, просторому будинку чи затишному ресторанчику, про який так давно мріяли. Та, як ви знаєте, візуалізоване неодмінно матеріалізується.

Розробка робочих креслень дизайн-проекту

Детальніше розглядаючи базовий дизайн-проект, можна виокремити такі складові:

 • обмірне креслення існуючих приміщень з інженерними комунікаціями
 • розгортка цілої площі: як житлових так і нежитлових приміщень
 • варіанти перепланування
 • готовий план після перепланування
 • план будівельних та монтажних креслень
 • розміщення меблів
 • зображення стелі з розрізами кожного приміщення
 • план розміщення електромереж із точковими прив’язками у кожній кімнаті
 • розташування освітлення із прив’язками кожного приміщення
 • схема сантехнічних комунікацій по кожному приміщенню
 • схематичне креслення підігріву підлоги
 • схема дверних пройомів
 • система кондиціонування
 • спосіб розміщення кухонної техніки
 • кольорове та стильове рішення
 • план санітарних вузлів

Кожен із цих елементів супроводжується підрахунком необхідних матеріалів. Повна візуалізація інтер’єру здійснюється у програмі 3D Studio Max. Термін виконання базового дизайн-проекту узгоджується із замовником, та в середньому триває протягом 40 робочих днів.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!