Дизайн ресторану

...

далі

Дизайн салону краси

...

далі

Дизайн магазину

...

далі

Дизайн розважального центру для дітей

...

далі

Дизайн готелю

...

далі

Дизайн громадських приміщень

Ви власник комерційного приміщення, в якому бажаєте зробити індивідуальний дизайн з якісних будівельних матеріалів за приємними цінами? Тоді Вам точно до нас! Компанія “Культ Дизайну” вже 15 років працює над створенням дизайнерських проектів майбутніх інтер’єрів різноманітних приміщень: від затишних кав’ярень до великих офісів та готельних комплексів.

Поспілкувавшись із Вами стосовно бачення інтер’єру майбутнього приміщення та конкретних побажань й ідей, наші спеціалісти підберуть і запропонують найоптимальніші варіанти дизайнерського оформлення. Опісля, вже з Вашими корективами, створять якісну 3D-візуалізацію, тобто ескіз проектованої площі для того, аби Вам було простіше уявити, якою ж вона буде насправді після ремонту.

Маючи за плечима великий досвід у цій справі, дизайнери студії “Cult of Design” знаються на усіх стильових напрямах інтер’єрів громадських та комерційних приміщень, від класичних до найсучасніших, тому зможуть запропонувати широкий вибір стильового оформлення площі. Із найпопулярніших сьогодні це – альтернативна класика, прованс  та різновиди сучасних стилів: прагматичний хай-тек, лаконічний мінімалізм, або властивий північним народам скандинавський стиль. Різноманіття пропозицій, які існують сьогодні на ринку, дозволяє влаштувати все так, як подобається саме Вам, – достатньо лише довіритись професіоналам, які довершать цей процес.

Вагомим бонусом для Вас стане й наша співпраця з багатьма європейськими виробниками меблів, освітлення, декору та оздоблювальних матеріалів. Це свідчить про те, що Ви отримаєте суттєву знижку на справді якісні речі.

Важливо розуміти, що оформлення проектної візуалізації громадського приміщення, зокрема бізнесового – велика відповідальність, адже важливо врахувати безліч нюансів, таких як призначення та основна тематика закладу, доречність елементів декору. Також при проектуванні площі необхідно звернути увагу на такі фактори: елементи природного освітлення, тобто розміщення вікон у будівлі, шумоізоляція, з чого зроблені стіни, можливість кардинального перепланування, тобто знесення деяких стін та ще багато іншого.

Тому, якщо бажаєте аби Ваша справа стала направду прибутковою, а місце привабливим та популярним, щоб кожен, хто хоч раз туди завітає, обов’язково захотів повернутись знову – зверніться в дизайнерську студію “Культ Дизайну” і Ви неодмінно переконаєтесь, що з нами краще!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!