Проектування салонів краси

...

далі

Проектування магазинів

...

далі

Проектування громадських приміщень

Студія дизайну “Cult of Design” надає якісні послуги проектування громадських та комерційних приміщень. З нами Ваш бізнес може стати по-справжньому цікавим та прибутковим. Мудро та раціонально оформити бізнесове приміщення – велика відповідальність, адже вклавши туди свій час, увагу і кошти хочеться отримати по-справжньому якісний та відмінний результат.

За 15 років досвіду компанія реалізувала безліч вдалих проектів з неповторними дизайнами інтер’єрів різних масштабів. Ми працюємо з площами різноманітних форм та розмірів, зможемо оформити будь-який об’єкт: буде це шикарний ресторан у центрі міста чи тиха затишна кав’ярня, комфортабельний готель або невеличкий хостел, – будь-що та будь-де. Також у нашому портфоліо є виконані проекти салонів краси, оскільки відомо, що для жінок, які найчастіше відвідують такі заклади, неабияк важливо почувати себе у комфортних умовах, тоді і процедури по створенню краси будуть в радість, та ще й заклад залишить по собі приємне враження.

Студія “Культ Дизайну” працює і над проектуванням офісних приміщень. Такий вид площ вимагає багатофункціональності та відповідної атмосферності, аби робота в офісі стала продуктивною. Створення “тихих” зон, наявність власних робочих місць та ділянок для відпочинку, відокремлення цих місць, – усе це створюватиме сприятливу обстановку для усіх, хто перебуватиме в офісі.

Важливо, щоб Ваше комерційне приміщення було раціонально сплановане та максимально комфортабельне, щоб і відвідувачі – ваші клієнти, і співробітники почували себе комфортно, розуміючи, що “тут мене поважають”. Спеціалісти нашої студії для будь-якої площі можуть розробити індивідуальне планування та створити такі креслення, що якнайкращим чином розкриватимуть усю площу, використовуючи її по-максимуму, адже для бізнесу неабияк важливо, щоб приміщення було гарним та функціональним водночас.

Наше завдання – задовольнити замовника, врахувавши усі його побажання та креативні ідеї. Обравши шлях співпраці з професіоналами, Ви завчасно позбавляєте себе непотрібних витрат часу, грошових переплат (а такий варіант більш ніж ймовірний у разі нераціонально планування та неякісного ремонту) та інших складнощів, пов’язаних із оформленням громадського приміщення. Ми беремо на себе відповідальність за Ваш комфорт. Довіртесь нам, і вже скоро переконаєтесь у цьому.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!