Проектування будинків

Збудувати дім ... З чого почати? Відомо, що будівництво починається з основного – котловану. Заливаючи фундамент майбутнього житла разом з нами, ви можете бути впевненими, що все буде чудово! Вже після покрівлі даху, переходимо до оздоблювальних робіт, що дозволить раціонально розподілити наявні фінанси. Також необхідно буде робити так звані "coffee breaks", так...

далі

Перепланування квартир

Перепланування квартири – оптимально і стильно! Якщо вам набридло старе, незручне й стандартне планування у вашій квартирі, якщо в ній мало простору або просто хочеться чогось нового, вихід є – це сучасне перепланування. Адже не позбавляти ж себе комфортного стильного житла з неординарним дизайном, якщо ви проживаєте у звичайнісінькій старій "сталінці"...

далі

Проектування громадських приміщень

Проектування громадських приміщень Студія дизайну "Cult of Design" надає якісні послуги проектування громадських та комерційних приміщень. З нами Ваш бізнес може стати по-справжньому цікавим та прибутковим. Мудро та раціонально оформити бізнесове приміщення - велика відповідальність, адже вклавши туди свій час, увагу і кошти хочеться отримати по-справжньому якісний та відмінний результат. За 15...

далі

Екстер’єр

...

далі

Реконструкція

...

далі

Розрахувати ціну на проект

Архітектурне проектування – ваш шлях до досконалості!

Які можливості він відкриває?

 • використовувати наявний простір по максимуму, з огляду на його особливості;
 • створити неповторний індивідуальний дизайн, втіливши в реальність всі побажання господарів;
 • зробити свій будинок сучасним і функціональним, в той же час “вписавши” його в картину навколишнього середовища;
 • і нарешті – здійснити своє найзаповітніше бажання – жити в будинку мрії!

Замовити послуги архітектора – одне з найбільш вдалих рішень при проектуванні будинку.

Компанія Cult of Design надає якісний сервіс

В умовах сучасного будівництва просто не обійтися без послуги архітектора, який втілить всі Ваші найсміливіші бажання. Наші фахівці враховують індивідуальні потреби кожного клієнта. Це допомагає досягнути кращого результату, так як поставлені конкретні завдання. Індивідуальний підхід дозволяє створити Ваш будинок унікальним і неповторним, а креативні дизайнерські ідеї викликатимуть бажання у Ваших гостей залишитися якомога довше.

Вдалий старт – 50% успіху!

Початок роботи

Архітектурне проектування будівель починається з мрій, але досить конкретних. Разом із архітекторами нашої компанії, ми малюємо картину Вашого майбутнього будинку. Обравши вдалу ділянку, проектуємо на ній будинок, враховуючи всі особливості території. Після – саме проектування, при якому спираємося на побажання і плани замовника. Дизайнеру важливо знати все: чи потрібно в будинку приміщення для занять спортом або просторий офіс на сонячній стороні. Тісна взаємодія замовника і виконавця часто і визначає кінцевий результат.

Ближче до справи. Опис стадій робочого процесу.

Цей етап є важливим періодом будівництва. Його можна розбити на такі етапи:

 • Зустріч з клієнтом. При розробці ідеї, в першу чергу, важливо дізнатися побажання господаря майбутнього будинку і яким він його бачить. Одній сім’ї до вподоби сучасний неординарний стиль, а комусь до душі більше класика.
 • Вивчення території та її особливостей. Необхідно визначити сонячну сторону, ґрунт тощо.
 • Побудова задуму. Із запропонованих нами варіантів, замовник може обрати свій, після чого коригується конкретика.
 • Розробка ескізу майбутнього будинку. За допомогою 3D-візуалізації створюється планування будівлі, його дизайн, система освітлення, комунікації та інше.
 • Створення кінцевого варіанту плану та відповідної документації, згідно якої й зводитимуть будинок.

Від проекту до його реалізації.

Отже, що ж робити після архітектурного планування?

Наявність проектної документації ще не гарантує Вам спокою. Так, це може спростити процес отримання будівельного паспорта, але ніяк не позбавить Вас від клопоту в реалізації самого задуму. Цього можна уникнути, підписавши договір з організацією, яка здійснює будівництво будинків “під ключ”.

Компанія Cult of Design надає послуги як з продажу готових проектів будинків, так і будівництво будинку під ключ. Чому другий варіант буде вигіднішим і в яких ситуаціях?

Будівництво будинків під ключ: переваги та особливості.

Такий варіант стане для Вас знахідкою, якщо:

 • У Вас немає навичок в будівництві і до профі Вам далеко. Тому особисто Вам не вдасться проконтролювати бригаду робочих. Ми ж, своєю чергою, зможемо ретельно спостерігати за якістю всього цього процесу.
 • Вам складно визначитися з вибором якісних будматеріалів і місцем їх придбання. Ми ж з легкістю зробимо це для Вас.
 • Вам елементарно не вистачає часу стежити за ходом будівництва, але Ви не можете відмовитися від будинку своєї мрії.

Довірившись нам, Вам залишається лише бути впевненими, що мрії збуваються і Ви неодмінно переконаєтеся в цьому!

Що ми вміємо?

Архітектурна студія Культ Дизайну надає такі послуги:

 • Проектування:
 • квартир;
 • будинків;
 • громадських приміщень;
 • Екстер’єр
 • Реконструкція

Ціна індивідуального проекту.

Скільки це коштує і від чого все залежить?

Вся справа в його складності: чи буде це просторий будинок для великої родини або тиха, затишна оселя на двох. На основі вже готового ескізу можна визначити вартість усіх робот, від форми будівлі до його монтажу. Отримавши такий дизайн проект, Вам буде легше уявити Вашу майбутню оселю.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!