Сучасний інтер'єр квартири

Сучасний інтер’єр вітальні від ТОП-10 дизайнерів світу

- 24/07/2018

Журнал “Coveted Magazine” представив свій новий рейтинг особистостей в найбільш творчій та інноваційній індустрії – дизайнерів інтер’єру. Рейтинг складається з ТОП-100 дизайнерів інтер’єру зі всього світу, які потрапили туди за здобутки протягом останнього року. У цій статті Cult of Design зібрав 10 блискучих ідей як втілити сучасний інтер’єр вітальні від деяких дизайнерів з цього рейтингу.

Пітер Маріно

Пітер Маріно, один з найвідоміших дизайнерів інтер’єру в світі, головний директор компанії Peter Marino Architect PLLC, заснованої в 1978 році, яка розташована в Нью-Йорку.

Девід Картер

Девід – дизайнер інтер’єру з Лондона, який працює над проектами елітних житлових будинків як у Великобританії, так і за кордоном. Його стиль можна описати як «сучасна класика», тобто він часто полюбляє змішувати нове із старим.

Мішел Бона

Мішел Бона, всесвітньо відомий архітектор і дизайнер інтер’єрів, який живе і працює у Флоренції. Свою виняткову майстерність проявив під час відродження історичних будівель в різних проектах. Він також ініціював ряд інших проекті в таких містах, як Нью-Йорк, Майамі, Лондон, Флоренція і Капрі. Він, безумовно, створює щось особливе і з легкістю здатний вдихнути нове життя в проект.

Келлі Хоппен

Визнана у всьому світі, дизайнер інтер’єру Келлі Хоппен зробила дуже успішну кар’єру і є одним з найбільших імен в світі дизайну.

Хелен Грін

Компанія Хелен називається Helen Green Design – одна з провідних компаній з дизайну інтер’єру Великобританії. Її роботи дуже відомі, оскільки кожен проект виходить розкішним, затишним, і, в той же час, практичним. Її портфоліо дуже багате на проекти: від таунхаусів в Белгравії, до розкішних готелей в Карибському морі.

Франсуа Чемпсаер

Франсуа осмислено перетворює будь-який простір, приймаючи до уваги кожен аспект від архітектурних кутів до найдрібніших деталей. Він творчо переробляє простір, граючи зі світлом і простором та елегантними й сучасними меблями.

Dimore Studio

Dimore Studio була створена дизайнерами Бріттом Мораном та Еміліано Салсою. Вони розробили і проводять нескінченні візуальні та емоційні проекти. До Вашої уваги – проект вражаючої вітальня.

Денис Косютік

Денис Косютік майстерно переводить сучасні тенденції на мову повсякденного життя, і при цьому, він вважає архітектуру як предмет споживання, а не пам’ятник вічності.

Ашиль Салвагін

Компанія Achille Salvagni Architetti отримала всесвітнє визнання за її нагороди за успішне виконання проектів розкішних резиденцій і супер яхт. Роботи студії опубліковані в усьому світі і вони мають кілька міжнародних призів.

Studio Munge

Студія Munge була заснована в 1997 році і їх видатні проекти є результатом їх пристрасної і натхненної роботи. Їх допитливий характер і пошуки ідеального рішення просунули студію Munge на міжнародну арену.

Черпайте натхнення та створюйте свій власний сучасний інтер’єр вітальні!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!