Мінімалізм в інтер’єрі: новий проект квартири в Торонто

- 25/10/2019

Мінімалізм в інтер’єрі: новий проект просторої квартири в Торонто

Кожен проект студії дизайну інтер’єру «Cult of Design» – це ще один виклик нашій команді. Вловити настрій замовника, відчути його темперамент, правильно почути всі побажання і, нарешті, поєднати все це на обмежених квадратних метрах – наша улюблена задача.

Сьогодні у нас в роботі новий проект TIDAL WAVE – дизайн квартири у Торонто. І, хоча до завершення усіх робіт ще далеко, вже зараз, на стадії розробки дизайн-проекту, ми одержуємо дійсне задоволення від роботи з таким простором! Квартира площею 121 м2 дає можливість проявити весь креатив та навички дизайнера інтер’єру!

Побажання від замовника: власники квартири побажали створити дизайн інтер’єру у стилі мінімалізму, проте розбавити монохромну обстановку елементами еко-стилю. Головні вимоги – практичний й функціональний дизайн, велика кількість натуральних матеріалів, сонячного світла й відкритого простору.

Дизайн інтер’єру сонячної квартири в Торонто

Як ми бачимо дизайн квартири у стилі мінімалізму? Дуже хотілося створити світлий інтер’єр з яскравими оригінальними деталями, який би підкреслював спосіб життя молодої сім’ї.

Об’єднання вітальні та кухні дозволить створити динамічний простір з функціональними зонами: для відпочинку та прийняття їжі.

Окремі кімнати – спальня та дитяча, будуть оформлені в єдиній стилістиці квартири. У спальні для батьків будуть використані ті ж світлі оздоблювальні матеріали, багато світла й простору. Незвичайні предмети мистецтва, рельєфні стінові панелі, а також неймовірно стильний світильник з імітацією зелених рослин створюють приємний настрій та затишок. У дитячій кімнаті потрібні яскраві соковиті контрасти у вигляді блакитних й фіолетових аксесуарів.

По всій квартирі будуть розставлені зелені рослини у дерев’яних діжках. Світильники зі штучною зеленню допомагають досягнути єднання з природою, яке так хотіли відчути у своїй квартирі її власники.

Ми обов’язково поділимося на нашому сайті підсумками даного дизайн-проекту й розповімо, які дизайнерські рішення допомогли нам зробити житло максимально комфортним, світлим та стильною одночасно. На нашому сайті можна знайти інформацію про різноманітні проекти студії, стилі та напрямки, ціни дизайну інтер’єру будинку, квартири або офісного приміщення.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!