«Смачний» дизайн інтер’єру магазину солодощів у Львові

- 23/10/2020
  • Локація: м Львів, Україна
  • Площа: 25 кв.м
  • Стилістика: сучасний стиль з креативними елементами

Сьогодні кондитерський магазин – це не просто місце, де можна купити солодощі. Власники бізнесу прагнуть розповісти про своє виробництво, концепції, ідеї. Клієнтам, які зайшли в магазин, хочуть не тільки продати цукерки, а й надати повний сервіс, що включає підбір продукції за індивідуальним побажанням і смакових пристрастей, упаковку товару, зручну форму оплати. Для клієнтів створюється особлива приємна атмосфера, що налаштовує на приємне проведення часу. І дизайн інтер’єру магазину відіграє одну з ключових ролей у розвитку кондитерського бізнесу!

кондитерский магазин дизайн

Для наших клієнтів зі Львова – магазину «Candy and Color» команда дизайнерів студії «Cult of Design» розробила незвичайний дизайн проект в сучасному стилі. Додавши певні креативні рішення, нам вдалося просте прямокутне приміщення перетворити до невпізнання, а дизайн інтер’єру зробити «смачним», зачаровуючим і динамічним.

Оформлення стін і меблів для кондитерського магазину – важливі деталі в дизайні інтер’єру комерційного закладу

Цукерки та інші солодощі – найпопулярніший продукт в індустрії десертів. Але, щоб покупці прийшли саме в ваш магазин, мало виробляти найсмачніші цукерки. Вкрай важливо, щоб обстановка в вашому закладі викликала захват і притягувала немов магніт!
В якості базового кольору дизайнери студії «Cult of Design» вибрали білий і світлий півтон фіолетового. У просторі намішано поєднання всіх темних і світлих півтонів рожевого і бузкового кольорів, що дозволило за допомогою градієнта і спеціального освітлення візуально розширити простір.

разработка концепции магазина

Всі меблі, стелажі, вітрина в «Candy and Color» навмисно пофарбовані в білий колір, щоб не відволікати відвідувачів від найважливішого – тисячі різнокольорових цукерок, льодяників, мармеладу та інших солодощів.
Вся площа приміщення розділена на зони за видами товарів, ціною, виробникам. Окремий стелаж демонструє варіанти упаковки для цукерок, що дозволяє покупцям відразу підібрати підходящу коробку.

дизайн магазина под ключ

При розробці дизайн-проекту для магазину «Candy and Color» команда наших дизайнерів враховувала такі побажання клієнтів:

  • Яскраві кольори, що створюють святковий настрій. Магазин вийшов дійсно барвистим, як свято, завдяки широкій гамі рожево-фіолетових фарб.
  • Зонування приміщення. За допомогою меблів і освітлення вдалося виділити центральну вітрину, касу, і навіть невелику фото-зону.
  • Багато світла. Білий колір, велике вікно і безліч світильників наповнюють простір магазину яскравим світлом, і приміщення виглядає світлим і вранці, і ввечері.
  • Функціональні і практичні меблі. Важливо, щоб стелажі і полиці не тільки вміщували весь асортимент продукції, а й дозволяли гостям магазину розглянути вітрину і вибрати вподобані цукерки. Кругла поворотна стійка, встановлена в центрі, привертає увагу покупців і дає можливість зручно вибрати солодощі. Всі меблі зроблені з дерева, тому що саме на дерев’яних полицях краще зберігається продукція.

дизайн проект интерьера магазина

Так як більшість солодощів зберігаються безпосередньо в магазині, для їх кращого збереження потрібно дотримуватися певний температурний режим в магазині. Завдяки сучасним системам вентиляції і кондиціонування повітря нам вдалося створити оптимальний мікроклімат.

«Candy and Color» – продавець щастя для дорослих і їхніх дітей! Дизайнери студії «Cult of Design» пишаються виконаною роботою, адже вдалося задовольнити всі вимоги замовника і зробити ремонт і обробку магазина, максимально відображають концепцію бізнесу.

Пам’ятайте, якісний і стильний дизайн інтер’єру магазину або будь-якого комерційного приміщення – це одне з найважливіших умов залучення нових клієнтів. Звертайтеся до фахівців студії дизайну інтер’єру «Cult of Design», якщо мрієте кардинально змінити обстановку!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!