Ідеї для дому

Як дизайн-проект зекономить ваші гроші?

- 13/03/2019

Давно мрієте про стильний сучасний ремонт у власній оселі, та ніяк не наважитесь через те, що це дорого? Студія Cult of Design підібрала для вас декілька лайфхаків, які допоможуть зекономити на ремонті без втрат якості на матеріалах та роботі.

Зокрема, йтиметься про один з найважливіших моментів у процесі оновлення приміщення – створення дизайн-проекту. Це попереднє креслення вашої оселі, яке складається у тандемі з дизайнером інтер’єру вже на етапі планування ремонту.

Продумавши все одразу, вам не потрібно буде витрачати зайвого після, тільки через те, що про щось забули, чи не врахували оздоблювальні матеріали на стінах, стелі або підлозі при замірах площі. Такий 3D-ескіз допоможе одразу уявити, яким буде ваше оновлене житло. По готовим кресленням і процес ремонту та реалізація проекту йде скоріше, виключаючи форс-мажорні ситуації. До того ж, такий варіант стане зручним для тих, хто цінує час, зокрема власників бізнесу й топ-менеджерів, адже відомо, що час – теж гроші, особливо коли на період ремонту ви орендуєте житло.

Звернувшись до студії інтер’єру Cult of Design, ви довіряєте процес оформлення власної оселі чи комерційного приміщення (в тому ж числі створення дизайн-проекту) фахівцям з досвідом – дизайнеру та прорабу. Вони ж займаються організацією усього ремонту квартири: авторський нагляд порядковості виконання робіт, підбір та постачання якісних матеріалів за найвигіднішою ціною і саме таких, які максимально відповідатимуть попередньо погодженому проекту. Також вони співпрацюють із субпідрядниками.

До слова, за 15 років роботи у сфері дизайн інтер’єру у Львові, у нас склалися дружні стосунки з багатьма європейськими компаніями-партнерами, які виробляють високоякісні меблі, предмети освітлення, декору, оздоблювальні матеріали та навіть тканини. Внаслідок цього ми закуповуємо у них це все зі з значною знижкою для Вас, що теж дозволить порядно заощадити.

Ще один секрет в тому, щоб реалізувати все якісно – це робити як треба одразу, без марних сподівань на те, що через декілька років доробите. Ні, не доробите. Незавершені моменти так і чекатимуть свого “чарівного часу” та ще й добряче дратуватимуть.

З допомогою кваліфікованого дизайнера ви зможете розрахувати бюджет до деталей, без надмірних витрат, митець порадить, на чому можна заощадити, а на чому якраз не варто.

Дизайн-проект дозволить зекономити саме на матеріалах, так як передбачає якнайточніший розрахунок усього необхідного для ремонтних робіт. В результаті після ремонту у вас не залишаться непотрібні рулони шпалер, коробки плитки та баночки фарб, адже це теж неабиякі зайві витрати. Згодом все це зберігати ніде, а викинути шкода. Відтак, краще одразу раціонально вкласти свої кошти. Самостійно обираючи будівельні матеріали, замовник, як правило, постійно переплачує. Для того, щоб такого не відбувалось, якраз і необхідні креслення та попередньо складений кошторис з допомогою фахового дизайнера.

Ще однією перевагою дизайн-проекту стане правильне та функціональне розміщення дизайнером усіх об’єктів у квартирі, враховуючи їх реальний розмір (це і меблі, і техніка, і елементи дизайнерського декору). Таким чином ми збережемо вірний масштаб площі та уникнемо помилок і труднощів в подальшому.

Проте, одним з найголовніших є не схибити із вибором майстрів. Від цього залежить безпека і знову ж таки витрати на побутовий ремонт. Приступаючи до роботи над проектом, дизайнерська студія рекомендує замовнику свою перевірену ремонтну бригаду, яка з відповідальністю поставиться до поставлених задач. Тому після недосвідчених робітників не доведеться переробляти, шукаючи нових людей.

Відтак, обираючи дизайн квартири у Львові у співпраці з дизайнером, ви свідомо даруєте своїй оселі шанс стати затишним комфортним місцем зі стильним дизайном за розумну ціну і в домовлені терміни.

0 comments
Post a comment

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!